Šíria sa chýry, že nový iPhone 8 bude stáť oveľa viac, ako sme boli pri iPhonoch doteraz zvyknutí. To ťa však teraz vôbec nemusí trápiť. Najnovšia retro edícia minuloročného iPhonu 7 Plus ťa natoľko zaujme, že na iPhone 8 prestaneš šetriť.

Za týmto husárskym kúskom stojí spoločnosť ColorWare. Retro prevedenie iPhonu je splneným snom každého skutočného geeka. Jedná sa vlastne o klasický iPhone 7 Plus v čiernom prevedení s 256 GB úložiskom (stojí okolo 900 €). ColorWare ho však za príplatok 860 € prefarbí na štýl Macintoshu z 80-tych rokov. Za túto špeciálnu edíciu si spoločnosť pýta až 1760 €.

Apple iPhone 7 Plus 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone 7 plus
zdroj fotografie: ColorWare

nenechaj si ujsť
Toto je iPhone 8, ktorý by bol splneným snom pre všetkých fanúšikov spoločnosti Apple

Logo nahryznutého jablka sa nesie vo farebných pruhoch a celkovo na iPhone nájdeš mnoho symbolických prvkov. Výrobca sa okrem tohto špeciálneho iPhonu pochválil aj retro slúchadlami AirPods. Tie sú skvelým doplnkom k vyššie spomenutému iPhonu a ich farbu si môžeš sám zvoliť na stránke ColorWare. Nás ale rozhodne zaujíma viac retro edícia iPhonu 7 Plus. Ak by bol cenovo dostupnejší, bol by si ochotný si ho kúpiť? Viac informácií nájdeš na stránke ColorWare.

apple airpods
zdroj fotografie: ColorWare

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom