banner-iphone-7Niektoré najnovšie smartfóny trpia závažnou chybou v podobe nebezpečných batérií, ktoré z ničoho nič explodujú. Samsung Galaxy Note 7 už síce zaznamenal ohromné množstvo prípadov explózie, no pomaly, ale isto sa k nemu pridáva aj nový iPhone 7.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prípadov o výbuchu iPhonu 7 je však oveľa menej a je na tom o poznanie lepšie ako kontroverzný phablet Note 7. Dnes vybuchol ďalší iPhone 7, a to mužovi priamo počas nahrávania videa. Smartfón bol dokonca krátko po kúpe. Tentokrát sa to ale nezaobišlo bez zranení a iPhone mužovi popálil tvár a spôsobil opuchnutie prsta na ruke.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone-7-explodes

TIP: Samsung pozastavil výrobu Galaxy Note 7! Je mu definitívny koniec?

Samsung sa už voči prípadu s Note 7-čkou postavil radikálne a keďže aj bezpečné, respektíve vymenené kusy stále trpeli chybou, Samsung  s okamžitou platnosťou pozastavil výrobu. Apple stanovisko zatiaľ neposkytol a prípad sa momentálne dôkladne prešetruje.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
56%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.