banner-iphone-7Apple predstavením iPhonu 7 a 7 Plus opäť o niečo viac vylepšil svoje klenoty a úspech týchto smartfónov je jednoznačný, čomu naznačuje aj nová biela verzia, ktorá však nepochádza priamo od výrobcu.

iPhone 7 a 7 Plus mizli z pultov predajní ako teplé rožky, čo len svedčí o ich popularite. Odvtedy sa však nezmenila ani ponuka farebných verzií týchto smartfónov, až doteraz. Na sociálnej sieti Twitter totiž používateľ menom Sonny Dickson uverejnil video s dvojicou iPhonov v špeciálnej „Jet White“ verzii, ktorá však nie je tak originálnou ako si možno myslíte.

jet-white-iphonezdroj fotografie: 9to5mac

TIP: iPhony ovládli tohtoročné Vianoce! Až 44 % zo všetkých nových aktivovaných smartfónov boli práve iPhony

Spočiatku sa môže zdať, že Apple pripravil pre budúcich majiteľov výborné koncoročné prekvapenie, no opak je však pravdou. Ide o prácu inej firmy a niekto by aj mohol tvrdiť, že ide o falošné iPhony kvôli chýbajúcemu logu jablka na zadnej strane menšieho modelu. Viditeľných je však viacero rozdielov. Zdá sa, že pri finišovaní nebol povrch dokonale upravený, a preto nedosahuje tak vysoký lesk ako originálne spracované iPhony.

Účelom videa bolo zrejme ukázať majiteľom, ako by ich smartfóny vyzerali vo vcelku dobre vyzerajúcom bielom prevedení. Apple však nepotvrdil príchod „Jet White“ verzie, preto je ťažké predpokladať, či sa takáto biela niekedy novinka objaví v ponuke giganta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom