Teraz čítate
Video: Rozbitý iPhone 6 Plus vybuchol v servise priamo v rukách zákazníka

Apple má na krku ďalšiu explóziu jedného zo svojich iPhonov. Zákazník pritom chcel mať iba opravený svoj iPhone, no nakoniec to dopadlo omnoho horšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Istá dvojica priniesla do servisu v Austrálii iPhone s rozbitým displejom a problémom s výdržou batérie. Avšak pár minút po príchode do servisu smartfón vybuchol priamo v rukách zákazníka. Celý incident našťastie zaznamenali kamery v servise. Na videu môžeme vidieť náhly výbuch a následné unikanie dymu zo zariadenia. Opravár tvrdí, že z iPhonu iba odstránil kryt a bol pripravený sa naň detailnejšie pozrieť.

Apple iPhone 6 Plus 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

nenechaj si ujsť
Apple sa snaží zabrániť schváleniu zákona, ktorým by získali majitelia „právo na opravu“

Zákazník následne smartfón v oblasti displeja stláčal a presne to vyvolalo nečakanú explóziu. Výbuch bol pomerne silný, dokonca až tak, že oddelil displej od zvyšku konštrukcie. Napriek tomu, že šlo iba o menší výbuch, servis z bezpečnostných dôvodov evakuoval svojich zamestnancov a musel ostať celý deň zatvorený. Zákazník, servis a ani samotné Apple sa zatiaľ k tomuto incidentu podrobnejšie nevyjadrili.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
88%
Páči sa mi to
13%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent strednej školy so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Vo voľnom čase rád píšem články, pozerám seriály a tiež bicyklujem. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.