iOcean X9 sa objavil na oficiálnej FB stránke spoločnosti

Spoločnosť iOcean pridala na svojej Facebook stránke príspevok, v ktorom predstavujú ich nový smartfón, iOcean X9. Okrem fotiek smartfónu obsahoval príspevok aj pár špecifikácií a link na oficiálnu stránku smartfónu. O smartfóne toho celkom dosť prezradili. Vieme, že smartfón bude mať 5-palcový displej, najnovší procesor, 4G, predné aj zadné sklo bude tvrdené, Wi-Fi, Bluetooth a Android 5.0. Zaujímavá je aj hrúbka smartfónu – len 6,5 mm, vďaka ktorej je tenší než iPhone 6 či Meizu MX4.

X9-pic-1-enBočné strany smartfónu sú zo zliatiny, ako aj celé šasi. Dizajnom mierne pripomína Xiaomi Mi4 alebo Huawei Honor 6. Dátum vydania ako aj cena neboli oznámené, ale dúfame, že dovtedy iOcean oznámi aj zvyšné špecifikácie.

Zdroj: Gizchina.com, iOcean.cc

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]