Nieje to tak dlho, čo sme vám priniesli recenziu na vlajkovú loď iOcean MT6752 Rock, ktorý sa pomaly ale iste udomácňuje aj v našich končinách. iOcean začal predávať aj druhý model zo svojho portfólia, model X9. Po relatívne dobrých číslach z predajov spoločnosť žiada fanúšikov, aby uviedli svoj návrh vysnívaného smartfónu.

[/blockquote]

iOcean M6752 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z doterajších návrhov iOcean schválil prítomnosť najnovšieho procesora MediaTek MT6795 s ôsmimi jadrami a prítomnosť senzoru odtlačkov prstov. Nový model ponesie názov iOcean Z1 a z dostupných informácií vieme, že bude vychádzať z dizajnového jazyka modelov OnePlus One a OPPO Find 7, ale v priebehu mesiacov sa všetko môže zmeniť.

iocean_vlajkova_lod
Ak máte záujem, svoje návrhy môžete písať na oficiálnu facebookovú stránku výrobcu, na ktorej sa dozvieme desať najlepších návrhov, ktorého majitelia dostanú menší darček v podobe plyšového maskota spoločnosti iOcean. Výrobca tiež pripravil dotazník, v ktorom môžete zvoliť podľa vás najlepšie komponenty pre ich novú vlajkovú loď.

Zaujala vás možnosť vytvorenia smartfónu podľa požiadaviek fanúšikov? Ak áno, dajte nám vedieť, aký je váš vysnívaný smartfón.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP