Čínsky technologický gigant Xiaomi nás tento rok poriadne zasypáva novými gadgetmi, medzi ktorými nechýba ani inteligentná obuv. Nejaký ten piatok nám predstavil svoje najlacnejšie inteligentné tenisky, ktoré najlacnejšie teraz kúpiš aj ty.

V zľave sú takmer všetky farby a veľkosti

Hneď na začiatok ťa určite bude zaujímať cena. Už iste vieš, že sa jedná o najlacnejšie inteligentné Xiaomi tenisky. Ich reálna cena, za ktorú si ich môžeš teraz kúpiť, je však priam famózna.

Kúpiť inteligentné Xiaomi tenisky za 39 €
Zľavové kupóny vo FonTech Shope

Tvoje môžu byť iba za 39 €, čo je za poslednú dobu najnižšia cena. V limitovanom bleskovom výpredaji ich nájdeš v našom FonTech Shope. K dispozícii sú rôzne veľkosti a farebné prevedenia mužského modelu. Stačí si len vybrať a hor sa športovať o niečo inteligentnejšie.

Aj tenisky môžu byť múdre

Xiaomi sa pri výrobe tradične zameralo pre potreby aktívnych ľudí. Hrúbka stien tenisiek dosahuje iba 2 mm, aby umožnili prúdenie vzduchu a dýchanie. Zároveň to prispieva k čo najnižšej hmotnosti, ktorá je pri mužskej veľkosti 42 – 278 g a pri ženskej 37 je to 213 g. Xiaomi myslelo aj na bezpečnosť pri behu a svoje inteligentné tenisky vybavilo reflexnými prvkami, ktoré ťa pri športovaní za tmy spravia lepšie viditeľným.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi tenisky: Obuv nabitá smart technológiami za cenu nižšiu ako klasické „hlúpe“ topánky

To najdôležitejšie na týchto teniskách je skryté priamo v ich vnútri. Jedná sa o Huami inteligentný čip druhej generácie, ktorý je ukrytý v drobnom plastovom obale s certifikáciou IP67. Vďaka 6-osovému gyroskopu a spojeniu s tvojím mobilom budeš dostávať presné informácie o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, ba dokonca rýchlosti chôdze/behu. O napájanie sa stará „gombíková“ batéria CR2032. Keďže senzor je iba jeden a topánky v páre 2, môžeš si vybrať, do ktorej ho umiestníš.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom