Pokiaľ sa rád zaujímaš o šikovné gadgety a elektroniku, pričom preferuješ aj poriadnu zubnú hygienu, si na správnom mieste. Za výbornú cenu ti teraz ponúkame úplne novú elektrickú zubnú kefku Oclean Z1.

Hygiena, a hlavne ta zubná, je veľmi dôležitá. Ak by si chcel mať v tomto smere šikovného a inteligentného pomocníka, určite neprehliadni elektrickú zubnú kefku Oclean Z1. Získať ju môžeš práve teraz v zľave za 36 €. Ak budeš medzi prvými 1000 zákazníkmi, dostaneš k zubnej kefke darček v podobe držiaka a nabíjačky v jednom zdarma. Pokiaľ budeš 1001. až 1300. zákazník, ujde sa ti darček v podobe náhradnej hlavice.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Oclean Z1 za cenu 36 € a možnosťou získať hodnotné darčeky

Šikovný pomocník pre tvoju zubnú hygienu

Elektrická zubná kefka Oclean Z1 prichádza s jednoduchým dizajnom a ľahučkým telom, ktoré je navyše vode odolné, čo dokazuje aj certifikát IPX7. Čo však robí túto zubnú kefku jedinečnou je až 20 dostupných čistiacich režimov, ktoré je možné aj upravovať na vlastnú mieru za pomoci prepojenia kefky s aplikáciou Oclean v tvojom smartfóne.

Kefka, navyše, umožňuje výber až 32 stupňov intenzity čistenia, ktoré zabezpečí výkonný bezštetinový motor, schopný vyvinúť frekvenciu hlavice na úrovni 4000 rpm za minútu. Zabudovaný 6-osový gyroskop je schopný identifikovať a následne pokryť až 8 slepých zón pre čo najefektívnejšie čistenie celého zubného ústrojenstva. Vstavaná batéria poskytne kapacitu 800 mAh a vydrží na jedno nabitie až 30 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom