K zaháňaniu letného sucha prikladá ruku aj Humble Bundle. Ten už tradične ponúka sady hier v troch rozličných, cenovo odstupňovaných balíčkoch, pričom tentokrát sú zamerané na zážitok v podobe emotívnych príbehov.

Už od jedného eura môžeš získať štyri vynikajúce hry, a to druhú sériu komixového Batmana s podtitulom The Enemy Within, prvú a najlepšiu sériu The Walking Dead alebo príbehovú odbočku z rovnakého sveta, 400 Days. Najlacnejší stupeň uzatvára vynikajúca umelecká adventúra Oxenfree.

Humble Bundle

Prekročením hranice 6,83 € nadobudneš priame pokračovanie The Walking Dead, minisériu Michonne z rovnakého sveta, príbehovku vychádzajúcu z extrémne populárneho komixu Fables, The Wolf Among Us a Shadows Mode pre druhú sériu Batmana od Telltale.

Humble Bundle

Humble Bundle to však vymyslelo zaujímavo, keďže prvú sériu Batmana so Shadows Mode pridalo až do najdrahšieho stupňa, takže ak si chceš zahrať kompletný superhrdinský príbeh, budeš musieť zaplatiť minimálne 13,50 €.

Humble Bundle

Prehupnutím sa cez túto cenovku dostaneš prístup aj k ukončeniu príbehu Clementine v podobe tretej a štvrtej série The Walking Dead alebo ambicióznu nelineárnu adventúru Heaven’s Vault, špecifickú najmä svojim netradičným vizuálom.

Pri pohľade na ponuku musíme uznať, že ak patríš  medzi hráčov uprednostňujúcich kvalitný príbeh pred akciou, ide rozhodne o jednu z najlepších ponúk posledných mesiacov, ktorá by stála za zváženie už len kvôli ságe The Walking Dead.

Nezabudni pozrieť aj náš výber letných zliav na Steame, kde aj tie najväčšie AAA tituly získaš v obrovských zľavách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom