banner-redmi-4aZdá sa, že niekdajší zamestnanec spoločnosti Google a terajší viceprezident čínskeho Xiaomi, Hugo Barra, konečne posúva tohto giganta správnym smerom. Obľúbený čínsky výrobca sa začína pomaly otvárať svetu, čoho dôkazom je potvrdená účasť na blížiacom sa výstavisku CES 2017, na ktorom majú byť prezradené viaceré známe, no aj jedno neznáme zariadenie s logom Mi.

Prezradil to samotný Hugo, ktorý na svojom Weibo profile zverejnil zaujímavý teaser. Jeho ústredným prvkom je slovo WBHLIATCEK, ktoré samo o sebe nedáva žiaden význam. Stačí sa však zamerať na farebný odtieň písmen a po krátkej chvíľke zistíš, že sa jedná o kombináciu slov WHITE a BLACK (biela a čierna). Viac nám však Hugo neprezradil, a tak musíme popustiť uzdu fantázií a dohadom. Podľa nich má ísť o globálnu verziu revolučného smartfónu Xiaomi Mi MIX, ktorý by sa predával vo vyššie zmienených farebných verziách.

Xiaomi Redmi 4A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

hugo-barra-ces-2017zdroj fotografie: Gizmochina

Tieto nepotvrdené správy sa opierajú o staršie úniky informácií, ktoré spomínali práve bielu verziu tohto bezrámikového phabletu. Ďalšie zdroje však túto možnosť vyvracajú, pričom sa prikláňajú k tomu, že teaser súvisí s úplne iným produktom. Mohlo by tak ísť o nový dron či jednu z dvojice akčných kamier, ktoré majú byť na tomto veľtrhu oficiálne odhalené. Na konečnú odpoveď si ešte budeme musieť 4 dni počkať.

TIP: Xiaomi Mi MIX vs Honor Magic: Foto porovnanie dizajnovo najzaujímavejších čínskych smartfónov za rok 2016

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP