banner-redmi-4aZdá sa, že niekdajší zamestnanec spoločnosti Google a terajší viceprezident čínskeho Xiaomi, Hugo Barra, konečne posúva tohto giganta správnym smerom. Obľúbený čínsky výrobca sa začína pomaly otvárať svetu, čoho dôkazom je potvrdená účasť na blížiacom sa výstavisku CES 2017, na ktorom majú byť prezradené viaceré známe, no aj jedno neznáme zariadenie s logom Mi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prezradil to samotný Hugo, ktorý na svojom Weibo profile zverejnil zaujímavý teaser. Jeho ústredným prvkom je slovo WBHLIATCEK, ktoré samo o sebe nedáva žiaden význam. Stačí sa však zamerať na farebný odtieň písmen a po krátkej chvíľke zistíš, že sa jedná o kombináciu slov WHITE a BLACK (biela a čierna). Viac nám však Hugo neprezradil, a tak musíme popustiť uzdu fantázií a dohadom. Podľa nich má ísť o globálnu verziu revolučného smartfónu Xiaomi Mi MIX, ktorý by sa predával vo vyššie zmienených farebných verziách.

Xiaomi Redmi 4A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

hugo-barra-ces-2017zdroj fotografie: Gizmochina

Tieto nepotvrdené správy sa opierajú o staršie úniky informácií, ktoré spomínali práve bielu verziu tohto bezrámikového phabletu. Ďalšie zdroje však túto možnosť vyvracajú, pričom sa prikláňajú k tomu, že teaser súvisí s úplne iným produktom. Mohlo by tak ísť o nový dron či jednu z dvojice akčných kamier, ktoré majú byť na tomto veľtrhu oficiálne odhalené. Na konečnú odpoveď si ešte budeme musieť 4 dni počkať.

TIP: Xiaomi Mi MIX vs Honor Magic: Foto porovnanie dizajnovo najzaujímavejších čínskych smartfónov za rok 2016

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • trojan5000

  Teším sa veľmi na ces, fonyzciny budú mať nejakého redaktora na CES 2017 ? :)

  • Nebude tam priamo človek od nás z redakcie, ale zastúpia nás chalani zo Startitup Group, ktorej členom je aj náš web :) Na našej FB stránke plánujeme uskutočniť aj pár live streamov priamo z Las Vegas, tak nás sleduj :) Dúfame, že sa im podarí dostať aj na Xiaomi konferenciu.

   • Pepo

    Pevne verím a dúfam, že raz nám budete môcť priniesť najčerstvejšie správy priamo z takýchto veľkých udalostí :) Kvalita a potenciál tu je :) Už len nejakého „ochotného“ sponzora ;)

   • trojan5000

    Tak to pevne verím, keďže som veľký a skalní fanúšik Xiaomi. Mam Huawei dakedy som tvrdil že to je super značka ale po tom celosvetovom rozmachu stoja tie mobily za prd a keď sú dobré tak stoja majland, za to pevne verím Xiaomi takému aký je nech mu to vydrží ^^