Huawei pri príležitosti predstavenia vlajkovej lode P8, o ktorej sa môžete dočítať aj na našej stránke, predstavilo aj väčší model s mohutným 6,8-palcovým displejom. P8 Max by mal byť priamym konkurentom pre iPhone 6 Plus a novinka je postavená na rovnakých základoch ako už zmienená vlajková loď P8.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

P8 Max prichádza s lákadlom v podobe hrúbky na úrovni 6,8 mm a snaží sa poraziť Xperiu Z Ultra s podobnými špecifikáciami a hrúbkou 6,5 mm. Huawei tvrdí, že pri normálnej záťaži výdrží P8 Max 2,5 dňa, no nevieme povedať, akú záťaž považuje Huawei za normálnu. Batéria má kapacitu slušných 4360 mAh. Viac informácií o výdrži sa dozvieme po prvých testoch.

p8-max2
Špecifikácie Huawei P8 Max ostali nezmenené a máme tu Full HD displej, nový Kirin 930 procesor s ôsmimi jadrami a 3 GB RAM. Na zadnej strane sa nachádza 13 MPx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu, ktorý prešiel výraznou zmenou. O softwérovú časť sa bude starať nadstavba EMUI 3.1 založená na Androide 5.0 Lollipop.

p8-max3
Rozmery nového modelu nemusia sadnúť každému, ale s určitosťou vieme povedať, že sa jedná o vydarený kúsok a Huawei môže zabodovať v oblasti predaja phabletov.

Zaujala vás novinka vychádzajúca z novo predstavenej vlajkovej lode P8? Akú veľkosť displejov preferujete?  

Zdroj: Phonearena.com, Huawei

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú