Model Huawei P8 Lite je synonymom pre dokonalú mini verziu vlajkovej lode. Svedčia o tom aj predajné čísla po celom svete a výnimkou nie je ani Slovensko, kde sa Huawei P8 Lite nachádza medzi najobľúbenejšími smartfónmi. 

[/blockquote]

Huawei P8 Lite si môžete zakúpiť v e-shope Gearbest.com za cenu 190 €!

Huawei P8 Lite ponúka prvky svojho väčšieho brata v podobe špičkového konštrukčného spracovania alebo výborného fotoaparátu. Výkon obstaráva procesor Hisilicon Kirin 620 z vlastnej dielne Huawei, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB. Túto dvojicu živý batéria s kapacitou 2200 mAh a výdrž by sa mala pohybovať na úrovni jedného dňa. Displej zariadenia má 5 palcov a ponúka HD rozlíšenie. Ako som už spomínal vyššie, P8 Lite zdedilo po svojom väčšom bratovi kvalitný fotoaparát a ponúka 13 MPx so svetelnosťou f/2.0. Poteším aj nadšencov selfie fotiek, nakoľko tu nájdeme aj 5 MPx prednú kameru. Pre používateľa je prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do 128 GB.

p8 lite

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Po softvérovej stránke Huawei zvolilo najnovší Android 5.0 s vlastnou nadstavbou EMUI, ktorá ponúka prepracované funkcie a gestá, ktoré napomáhajú k lepšiemu ovládaniu.

Veľkým lákadlom  je aj podpora LTE sietí, bohužiaľ, najpoužívanejšie pásmo na Slovensku, B20 – 800 MHz, chýba. LTE siete si užijete na oboch SIM kartách. Tento zaujímavý kúsok, ktorý sa za svoju výbavu vôbec nemusí hanbiť a môže sa pochváliť výbornými vlastnosťami teraz kúpite v obchode Gearbest.com za bezkonkurenčnú cenu 190 €. Pre dosiahnutie tejto ceny budete musieť v objednávke zadať darčekový kupón P8LITE, ktorý aktivuje zľavu. Pre porovnanie, súčasná cena Huawei P8 Lite na Slovensku je 220 €.

Zdroj: Gearbest.com 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú