Huawei P8 Lite je odľahčená verzia novej vlajkovej lode P8. Tento zaujímavý kúsok má skutočne čo ponúknuť, počnúc od kvalitného fotoaparátu a výborného pomeru ceny a výkonu. Haweui P8 Lite je na našom trhu len krátko, no už sa stihol dostať na prvú priečku v obľúbenosti.

[/blockquote]

HUAWEI P8 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pri pohľade na výbavu, s ktorou Huawei P8 Lite prichádza, si pomyslíte, že patrí do vyšších cenových kategórií. O výkon sa stará procesor z domácej dielne, Kirin 620 s ôsmimi jadrami, ktorému sekunduje 2 GB RAM. V tele vyrobenom z prémiových materiálov nájdeme 5-palcový displej s HD rozlíšením. Po softvérovej stránke stránke výrobca siahol po Androide 5.0.2, ktorý doplnil o používateľskú nadstavbu Emotion UI 3.1 s prepracovaným systémom gest. Fotografický nadšenci si tiež prídu na svoje vďaka 13 MPx fotoaparátu so svetelnosťou  f/2.0. Toto všetko ponúka Huawei P8 Lite za cenu len 220 eur!

p8 lite

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nový Huawei P8 Lite prišiel na slovenský trh len nedávno, no vo veľkom štýle. Na najznámejšom slovenskom internetovom poradcovi, Heureka.sk, sa tento smartfón z posledných priečok dostal na úplne prvú len za necelé dva týždne. Je veľmi zaujímavé sledovať stratégiu spoločnosti Huawei, ktorá sa snaží ponúknuť výbavu top modelov aj do nižších cenových kategórií. Nádherným príkladom je Huawei P8 Lite, ktorý si získal aj našu priazeň a je tak oprávneným súčasným kráľom medzi smartfónmi na Slovensku.

Vývoj ceny Huawei P8 Lite na Slovensku:

Graf ceny produktu HUAWEI P8 Lite poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú