Starostlivosť výrobcu o svoje produkty poteší každého zákazníka a Huawei nám už stihol dokázať, že vie ako na to. Okrem svojich starších modelov sa spoločnosť príkladne stará aj o novú vlajkovú loď s troma hlavnými fotoaparátmi. Len pár týždňov po predstavení dostáva Huawei P20 Pro už druhú systémovú aktualizáciu, ktorá prináša ďalšie nové vylepšenia.

Po nedávnej aktualizácii, ktorá opravovala niekoľko drobností a priniesla marcové bezpečnostné záplaty, prichádza ďalší update.

Ešte bezpečnejší systém a lepší fotoaparát

Novinky v aktualizácii s označením CLT-L29 8.1.0.120 (C432) zavítali už aj na náš Huawei P20 Pro. Balík má veľkosť slušných 562 MB, preto ho používateľom odporúčame stiahnuť prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Posledná systémová aktualizácia pre Huawei P20 Pro vylepšuje bezpečnosť Androidu 8.1 Oreo o nový balík z 1. apríla.

Nenechaj si ujsť
Huawei P20 Pro konečne spravil ťah, s ktorým je hodný bojovať o titul najlepší smartfón sveta

Okrem tejto novinky spoločnosť optimalizuje aj fotografie v režime Portrét pri využití špeciálneho pódiového osvetlenia, aby boli výsledné zábery ešte kvalitnejšie. Zároveň sa dostalo aj na vylepšené predvolené nastavenia fotoaparátu. Aktualizácia na náš Huawei P20 Pro dorazila len pred niekoľkými hodinami a pokiaľ sa ešte nestihla dostať aj na ten tvoj, rozhodne sa tak udeje v najbližších dňoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom