Najväčší čínsky výrobca smartfónov, Huawei, na nedávnej konferencii na MWC 2017 predstavil ďalšiu generáciu vlastnej vlajkovej lode, ktorá vyniká vo viacerých smeroch. Huawei P10 ako tvrdý súper pre ostatné známe smartfóny vstupuje do predaja aj u nás.

Spoločnosť Huawei u vybraných partnerov spúšťa predobjednávky najnovšieho top modelu Huawei P10. Výrobca nás milo prekvapil slovenskou cenou, ktorá je nižšia, ako oficiálna cena vyhlásená pri predstavení. 64 GB verziu najnovšej P10-ny si tak môžeš predobjednať za odporúčanú maloobchodnú cenu 599 €.


Zdroj fotografie: Huawei

Zobraziť slovenskú cenu Huawei P10

V rámci predobjednávok, ktoré potrvajú do 30.3.2017 (alebo do vypredania zásob), dostaneš zdarma aj špeciálny darčekový set v hodnote až 110 eur. Ten obsahuje statív, kombinovaný so selfie tyčou, powerbank, nabíjačku do auta, USB kábel typu C a redukcia na staršie typy.

Huawei P10Zdroj fotografie: Dglte

Najväčšou pýchou Huawei P10 je nepochybne druhá generácia duálneho fotoaparátu, na ktorého vývoji spolupracovala spoločnosť Leica. Fotoaparát Leica 2.0 zlučuje 12 MPx RGB (farebný) a 20 MPx monochromatický (čierno-biely) snímač. Hlavný fotoaparát disponuje šošovkami Leica s clonou f/2,2, hybridným zoomom aj OIS. Výsledky prestížneho testu mobilných fotoaparátov, DxOMark, len potvrdzujú vysoké kvality tohto fotoaparátu. Huawei P10 v teste získal perfektných 87 bodov, čím sa radí k najlepším fotomobilom sveta.

Huawei P10Zdroj fotografie: Dglte

Hardvér Huawei P10 tvoria aj ďalšie prémiové komponenty. Displej s uhlopriečkou 5,1″ je chránený sklom Gorilla Glass 5, pod ktorým nájdeme snímač odtlačkov prstov. Huawei P10 je osadený najnovším čipsetom Kirin 960, ktorý spolupracuje so 4 GB RAM pamäťou. Výrobca zamakal aj na novej verzii svojej nadstavby, EMUI 5.1, ktorá prináša doteraz najlepšiu optimalizáciu. O napájanie sa stará 3200 mAh batéria s vlastnou technológiou rýchleho nabíjania HUAWEI SuperCharge (5V/4,5A).


Zdroj fotografie: Dglte

Pošli nám TIP na článokNovinky