banner-p9Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, uvedie v SR do predaja smartfón Huawei Nova. Výkonný model vyniká elegantným spracovaním so zaobleným kovovým chrbtom, kvalitným fotoaparátom a snímačom odtlačkov prstov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nad všetky očakávania

Huawei nova sa vyznačuje elegantným dizajnom s kompaktným telom. Vďaka kvalitne spracovanému oblému povrchu, 5-palcovému displeju a kompaktnému telu sa novinka výborne drží a je možné ju ľahko ovládať jednou rukou. Elegantný vzhľad dodáva zariadeniu zaoblený kovový chrbát opracovaný pomocou pokročilej technológie pieskovania.

Huawei Nova môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-nova-sk-uvedenie-na-trh

Kvalitný hlavný aj predný fotoaparát s radom skrášľovacích funkcií

12 MPx hlavný fotoaparát smartfónu nova s 1,25 µm veľkými pixelmi je vybavený vylepšeným objektívom so širokou clonou a obrazovým snímačom umožňujúcim fotiť aj za znížených svetelných podmienok. Predný 8 MPx fotoaparát je ideálny pre fotenie selfie snímok, ktorých ďalšia úprava a „skrášlenie“ sú možné vďaka aplikáciám Beauty Makeup 2.0 alebo Beautiful Skin 3.0.

huawei-nova-7

Najnovší 3D snímač odtlačkov prstov a vysokokapacitné batérie

Huawei nova je poháňaný procesorom Snapdragon 625, ktorý využíva pokročilú technológiu pre vyšší výkon a nižšiu spotrebu zariadenia. Batéria s kapacitou 3020 mAh aj vďaka technológii Smart Power 4.0 pre efektívne využitie energie zaisťuje dlhú výdrž. Najnovšia generácia 3D snímača odtlačkov prstov umožňuje rýchle a presné 360-stupňové zabezpečenie a napríklad aj možnosť ovládania množstva funkcií smartfónu.

huawei-nova-6

Dostupnosť a cena Huawei Nova

Smartfóne Huawei Nova bude v SR dostupný v zlatom, striebornom a šedom variante od 1. novembra 2016 za odporúčanú maloobchodnú cenu 369 € u vybraných partnerov.

Nový modrý variant top modelu Huawei P9 dostupný v SR

Vlajkový model Huawei P9 sa na slovenskom trhu objaví aj v exkluzívnom modrom variante. Výkonný 5,2-palcový prémiový smartfón disponuje kvalitným duálnym fotoaparátom (2 x 12 MPx) vyvinutým v spolupráci s legendárnou fotografickou spoločnosťou Leica. Huawei P9 je osadený 8-jadrovým procesorom Huawei Kirin 955, vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB ROM (s možnosťou rozšírenia až o 128 GB) a operačná pamäť má 3 GB RAM.

Snímač odtlačkov prstov umožňuje okrem zabezpečenia telefónu aj praktické ovládanie množstva jeho funkcií (napríklad prehliadať fotografie v galérii). Huawei P9 bude v modrej farbe dostupný u vybraných partnerov na Slovensku od začiatku novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 499 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]