Huawei Mate S na nových renderoch, farebné prevedenia potvrdené

banner-oneplus2
Huawei Mate S bude novým top modelom spoločnosti Huawei. Predstavenie tejto novinky sa očakáva na výstave IFA 2015 v Berlíne, ktorá štartuje už zajtra. Najnovšie obrázky, ktoré unikli, nám potvrdzujú kompletnú škálu farebných prevedení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Novinka by mala niesť prvenstvo s novou technológiou Force Touch. Táto zaujímavá technológia dokáže rozpoznať, či ste na displej iba jemne ťukli alebo ste ho silnejšie stlačili. Túto novú technológiu by mali používať aj budúce iPhony. Dnešné úniky však smerujú k farebných prevedeniam novinky z dielne Huawei. Mate S bude k dispozícii v 3 farebných prevedeniach, v bielej, čiernej a v medenej. Poďme si teda zrekapitulovať, čo vlastne doteraz vieme o Huawei Mate S.

Huawei Mate 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei-MateS (1)-horz (Custom)

Novinka príde s 5,7-palcovým displejom, no zatiaľ nevedno, aké rozlíšenie bude mať. Pod kapotou bude pracovať Kirin 935 z domácej dielne Huawei a 3 GB pamäte RAM. Zadnú stranu bude tvoriť nový 20 MPx fotoaparát. Predná strana bude zase disponovať 8 MPx snímačom. Nechýba ani snímačov odtlačkov umiestnený na zadnej strane. Nezabudnite, že výstava v Berlíne začína už zajtra a my sa vám budeme snažiť každý deň priniesť čo najviac informácií o novinkách z čínskych dielní.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]