Huawei Mate S ponúkne brutálnu výbavu s procesorom Kirin 950

banner-minote
Rodina tabletofónov Mate spoločnosti Huawei zažila v minulom roku prudký nárast na popularite. Huawei Mate 7 bol ozajstným klenotom, ktorý spĺňal všetko na 100 %. Spoločnosť už ale plánuje nový model s označením Huawei Mate S.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Informácie, ktoré máme k dispozícii, pochádzajú z čínskej sociálnej sieti Weibo a z certifikačného úradu TENAA. Obrázky nám naznačujú fantasticky vyzerajúci dizajn, ktorý zahŕňa bezrámikový displej s miernym zahnutím po stranách. Zadnú stranu tvorí snímač odtlačkov a neprehliadnuteľný objektív fotoaparátu. Huawei Mates S príde so 6-palcovým QuadHD displejom. Hnacím motorom bude Kirin 950 s výkonom na úrovni Snapdragonu 820 a Exynosu 7420. Sekundovať mu bude 4 GB RAM. Túto dvojicu doplní nový grafický akcelerátor Mali-T880 MP6.

huawei-mates-photosspecs-leak-02

Batéria Mate S bude mať kapacitu 4500 mAh, čo by malo stačiť na 2 dvojdňovú výdrž. Novinka príde s 32 a 64 GB úložiskom. Nový Huawei Mate S bude určite klenotom spoločnosti, ktorý sa v technologickom svete nestratí.

huawei-mates-photosspecs-leak-03

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]