banner-mate-9

Huawei nedávno predstavil svoju vlajkovú loď v klasickej verzii, ktorú nasledovali verzie Pro a Lite. Výrobca do týchto noviniek investoval veľa. To dokazuje aj kvalita displeja modelu Mate 9, ktorý ostal po škaredej nehode úplne nepoškodený.

Veľký displej modelu Mate 9 je priam lákadlom na rôzne nechcené nehody, no výrobca garantuje bezplatnú výmenu v prípade poškodenia po dobu troch mesiacov. Uplatnenie tejto záruky zrejme nebude jednoduché, čo dokazuje aj nasledujúca nehoda. Nešťastnou náhodou sa Huawei Mate 9 dostal do „potýčky“ s dverami, ktorá neskončila pre zariadenia najlepšie.

TIP: Huawei na Slovensku oficiálne uviedol najnovší Mate 9, prémiového Číňana s prémiovou cenou

Aj napriek tomu, že sú komponenty ukryté v hliníkovej konštrukcii, ani to nezabránilo pri silnom náraze dverí, aby smartfón zostal nepoškodený. Mate 9-ka skončila v polovici ohnutá až tak, že ďalšie fungovanie zariadenia sa nepredpokladá. Samozrejme sa displej „prispôsobil“ ohnutiu zariadenia, no ostal nepoškodený. Niektorí si tak môžu myslieť, že novinka obsahuje flexibilný displej. Musíme vás však vyviesť z omylu, pretože obsahuje klasický IPS displej.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP