banner-mate-9

Huawei nedávno predstavil svoju vlajkovú loď v klasickej verzii, ktorú nasledovali verzie Pro a Lite. Výrobca do týchto noviniek investoval veľa. To dokazuje aj kvalita displeja modelu Mate 9, ktorý ostal po škaredej nehode úplne nepoškodený.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Veľký displej modelu Mate 9 je priam lákadlom na rôzne nechcené nehody, no výrobca garantuje bezplatnú výmenu v prípade poškodenia po dobu troch mesiacov. Uplatnenie tejto záruky zrejme nebude jednoduché, čo dokazuje aj nasledujúca nehoda. Nešťastnou náhodou sa Huawei Mate 9 dostal do „potýčky“ s dverami, ktorá neskončila pre zariadenia najlepšie.

TIP: Huawei na Slovensku oficiálne uviedol najnovší Mate 9, prémiového Číňana s prémiovou cenou

Aj napriek tomu, že sú komponenty ukryté v hliníkovej konštrukcii, ani to nezabránilo pri silnom náraze dverí, aby smartfón zostal nepoškodený. Mate 9-ka skončila v polovici ohnutá až tak, že ďalšie fungovanie zariadenia sa nepredpokladá. Samozrejme sa displej „prispôsobil“ ohnutiu zariadenia, no ostal nepoškodený. Niektorí si tak môžu myslieť, že novinka obsahuje flexibilný displej. Musíme vás však vyviesť z omylu, pretože obsahuje klasický IPS displej.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]