banner-mate-8
Huawei pripravuje ďalšiu tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční už o mesiac, konkrétne 3. novembra 2016. Konať sa  bude v nemeckom Mníchove.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Huawei tvrdí, že hlavným bodom programu bude predstavenie novej vlajkovej lode spoločnosti. Model nebol bližšie špecifikovaný, no podľa únikov z posledných dní sa pravdepodobne jedná o smartfón Huawei Mate 9. Huawei Mate 9 na základe neoficiálnych informácií prichádza po vzore od svojho predchodcu s veľkým 5,9 palcovým displejom s vysokým Quad HD rozlíšením. Ďalej ponúka celokovové telo a na zadnej časti hlavný, duálny fotoaparát.

Huawei Mate 8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-mate-9-render

Huawei si tradične vyrába čipsety do svojich vlajkových lodí sám. Mate 9 sa ujde osem jadrový čispset HiSilicon Kirin 960. Pomocnú ruku poskytne až 6 GB pamäte RAM a až 256 GB interného úložiska. Informácií nie je veľa, ale máme tu aj pár najnovších uniknutých renderov. To, či budú všetky tieto dohady potvrdené alebo vyvrátené sa dozvieme už 3. novembra, kedy bude nová vlajková loď čínskeho Huawei predstavená.

TIP: V testoch GFXBench sa objavil Huawei Mate 9, unikli detailné špecifikácie

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]