banner-minote
Huawei Honor 7i je prepracovanejším bratom modelu Honor 7, ktorý bol predstavený nejaký ten piatok dozadu. Novinka skrýva nejedno zaujímavé prekvapenie, ktoré na poli smartfónov nemá obdobu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Posledné informácie pochádzali z certifikačného úradu TENAA, no spoločnosť sa rozhodla, že novinku predstaví už dnes. Hlavným lákadlom je určite vyklápací fotoaparát, ktorý sa dokáže vyklopiť do hocijakej polohy v rozmedzí 180 stupňov. Fotoaparát má rozlíšenie 13 MPx so svetelnosťou f/2.0. Snímač obsahuje technológie SLR a ISP, ktoré zaručia lepšie výsledky pri zhoršených svetelných podmienkach. Pýtate sa koľko, môže vydržať vyklápací mechanizmus? Huawei uvádza, že mechanizmus zaručene vydrží 2 roky stáleho používania.

honor7i-2
Druhým a pre mnohých zaujímavým riešením je umiestnenie snímaču odtlačkov. Huawei Honor 7i prichádza so snímačov umiestneným na bočnej strane zariadenia. Pri pohľade na hardvérovú výbavu sa skôr jedná o strednú až vyššiu triedu smartfónov. Pod kapotou pracuje nový Snapdragon 616 s ôsmimi jadrami a maximálnym taktom 1,5 GHz, ktorý sa dočkal vylepšení oproti predchádzajúcej generácii. Sekundovať mu bude 2 / 3 GB pamäte RAM. Prednú stranu tvorí 5,2-palcový displej s FullHD rozlíšením. Vnútorné úložisko Huawei Honor 7i ponúka 16 / 32 GB. Zadná strana skrýva 3100 mAh batériu. Samozrejmosťou je potom podpora LTE sietí, no zatiaľ nevieme, ktoré pásma sú medzi podporovanými.

huawei honor 7i
Predobjednávky pre čínsky trh budú spustené už dnes a štartovacia cenovka je veľmi lákavá. Bohužiaľ, novinka sa objaví najprv iba u popredných čínskych operátorov. China Mobile spúšťa predobjednávky s cenou 226 €, China Telecom uvádza cenu 240 € a posledný operátor China Unicom nastolil cenu na 268 €. My len netrpezlivo očakávame medzinárodné predstavenie, ktoré nám priblíži cenovku tejto zaujímavej novinky pre nás.

Predvádzacie video:

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú