Huawei nedávno potvrdil, že predstavenie najnovších vlajkových lodí P20 a P20 Plus/Pro sa uskutoční na samostatnej akcii v Paríži presne 27. marca. Najnovšie však na predstavenie týchto noviniek láka aj novým teaserom, ktorý veští perfektné nočné fotografie.

V samostatnom článku sme sa už venovali možným inováciám a dizajnu, ktorý modely P20 a P20 Plus/Pro prinesú. Dnes sa však na profile siete Weibo, ktorý patrí prezidentovi mobilného oddelenia spoločnosti Huawei, objavil nový teaser, ktorý je predzvesťou perfektných nočných fotografií ohlasovaných noviniek. Ak si príspevok preložíme, jeho posolstvo znie: „Huawei P20 sa nebojí temnoty a noc je jasnejšia. Poďme sa opäť pozrieť na technickú inováciu spoločnosti Huawei“.

Chystajú sa vraj „veľké“ inovácie

Ak sa pozrieme na hashtag #SeeMooore pri tomto príspevku, 3x písmeno „o“ v slove môže naznačovať skutočné použitie troch šošoviek. Navyše, z príspevku vyplýva aj to, že fotografie budú vylepšené za pomoci umelej inteligencie. Inovácie v modeloch P20 a P20 Plus/Pro potvrdil aj samotný CEO spoločnosti Huawei Richard Yu. Ten v nedávnom rozhovore povedal: „Máme niekoľko veľmi veľkých, odvážnych, obrovských inovácií v oblasti technológie fotoaparátov. Budú oveľa lepšie ako ostatné telefóny.“ Pri rovnakej príležitosti pritom dodal, že Huawei P20 bude lepší než iPhone X. Informuje portál Gizmochina.

Fotoaparát s troma šošovkami ?

Ak si to všetko zhrnieme, spomínaný teaser zobrazuje Eiffelovu vežu v nočnom objatí, čo na jednej strane potvrdzuje miesto konania predstavenia a na druhej inovácie fotoaparátov pri nočnom fotení. Taktiež naznačuje použitie troch šošoviek fotoaparátu, ktorý by podľa všetkého mal byť súčasťou modelu P20 Plus/Pro. Na druhej strane by sa do modelu P20 mal dostať klasický duálny fotoaparát.

Špecifikácie vyzerajú výborne

Čo sa týka špecifikácií, fotoaparát modelu P20 Plus/Pro by mal ponúknuť jeden 12 MPx RGB senzor, 16 MPx monochromatický senzor a 16 MPx senzor, ktorý bude slúžiť ako teleobjektív. Model P20 by mal obsahovať duálnu zostavu pozostávajúcu zo spomínaného RGB a monochromatického senzora. Ďalšie špecifikácie hovoria o clone f/1.8 a optickej stabilizácii obrazu. Na ďalšie špecifikácie si však budeme musieť počkať do 27. marca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom