Výrobca populárnych Mi Bandov, spoločnosť Huami, to dotiahla naozaj ďaleko. Len nedávno v spolupráci so Xiaomi predstavili svoje vôbec najlepšie smart hodinky Huami AMAZFIT Watch 2, ktoré teraz kúpiš v medzinárodnej anglickej verzii za najnižšiu cenu na trhu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnižšia cena sa opakuje

Ak hľadáš smart hodinky, ktoré zvládnu tvoj aktívny štýl života, obsahujú množstvo inteligentných funkcií a navyše vyzerajú moderne s luxusným nádychom, máme pre teba riešenie. Huami AMAZFIT Watch 2 ponúkajú všetko, čo potrebuješ a dostupné sú konečne aj v medzinárodnej anglickej verzii za skvelú cenu 139 € cez náš FonTech Shop.

Kúpiť Huami AMAZFIT Watch 2 v medzinárodnej verzii za 139 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Najnižšia cena Amazfit Watch 2 tu však nebude naveky. Limitovaný bleskový výpredaj potrvá do vypredania zásob, čo sa pri takejto cene môže stať naozaj rýchlo. Aby toho nebolo málo, v objednávke si môžeš zvoliť aj poistenie voči colným poplatkom, ktoré ťa vyjde na necelých 6 €. Máš tak istotu, že prípadné colné poplatky ti e-shop v plnej výške preplatí.

Výber poistenia voči colným poplatkom:

Hodinky, ktoré vyzerajú moderne a luxusne

Huami AMAZFIT Watch 2 sú štýlové moderné smart hodinky, ktoré ponúkajú telo hodiniek vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a remienok zo silikónu. Známkou kvality konštrukcie hodiniek je aj vodeodolnosť, pričom výrobca uvádza aj podporu pre plávanie (nie potápanie). Hlavnou dominantou hodiniek je okrúhly farebný OLED displej s priemerom 1,34″ a rozlíšením 320 x 320 px, ktorého okraje sú vyrobené z prémiovej keramiky.

Stvorené pre aktívny život

Okrem nádherného dizajnu ponúkajú hodinky Xiaomi Huami AMAZFIT Watch 2 aj množstvo užitočných funkcií pre aktívnych športovcov. Ich šikovné funkcie pokrývajú takmer všetky športy od behania cez plávanie, bicyklovanie až po lezenie. Hodinky dokážu sledovať tvoje telo pomocou merania srdcového tepu, monitorovania spánku, počtu krokov či polohy vďaka GPS.

Inteligencia v pravom slova zmysle

Spojením so smartfónom získaš prístup k notifikáciám a informáciám o zmeškaných hovoroch či správach. Šikovnými doplnkami sú aj kompas, stopky, prehrávanie hudby do Bluetooth slúchadiel, informácie o počasí či budík. O to všetko sa stará výkonný 1.2 GHz dvojjadrový procesor a 512 MB operačnej pamäte RAM a 4 GB vnútornou pamäťou pre uloženie hudby. Hodinky poháňa 280 mAh batéria, ktorá dokáže zostať v režime stand-by až 5 dní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
44%
Chcem to
21%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
8%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.