banner-mi-band-2
Spoločnosť Huami stojacu za výrobou najpopulárnejšieho fitness náramku na svete, Xiaomi Mi Band, sme vám predstavili už pred pár dňami. Xiaomi, ako jeden z najväčších technologických gigantov v Číne veľmi úzko spolupracuje s Huami, o čom svedčí aj produkcia náramkov Mi Band. Teraz ich spoločná spolupráca prináša ďalšie ovocie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Huami AMAZFIT Sport Watch sú zbrusu nové inteligentné športové hodinky, ktoré prinášajú množstvo perfektných funkcií. Hodinky prichádzajú s okrúhlym 1,34″ displejom, ktorý nesie rozlíšenie 320 x 300 pixelov. Rám hodiniek je vyrobený z odolnej keramiky, ktorá bez problémov predíde akýmkoľvek škrabancom. Spolu s hodinkami prichádza aj gumený športový náramok so šírkou 22 mm, ktorý je možné veľmi jednoducho napríklad za náramok z kože. Konštrukcia AMAZFIT Sport Watch je vode odolná a nesie IP67 certifikáciu.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huami-amazfit-sport-watch-1

Po stránke hardvéru nové hodinky prichádzajú s dvojjadrovým 1,2 GHz procesorom, ktorého presný model žiaľ nepoznáme. Pre multitasking je k dispozícii 512 MB RAM pamäť a údaje z vašich športových aktivít sa budú ukladať do 4 GB vnútornej pamäte. AMAZFIT Sport Watch od dcérskej spoločnosti Xiaomi taktiež prichádzajú s 28 nm GPS senzorom, Bluetooth 4.0 LE a nechýba ani WiFi pripojenie k internetu. O napájanie hodiniek sa stará 280 mAh batéria, ktorej výdrž výrobca proklamuje na 5 dní priemerného používania, 11 dní pri počítaní krokov a 35 hodín pri neustále zapnutom GPS.

huami-amazfit-sport-watch (3)

Športovým hodinkám nesmie chýbať ani snímač srdcového tepu, ktorý samozrejme obsahujú aj tie od Huami. Ide o snímač vyvinutý priamo spoločnosťou Huami, ktorý váš tep monitoruje v reálnom čase a dokonca aj počas pohybu. S hodinkami Huami AMAZFIT Sport Watch je dokonca možné realizovať bezkontaktné platby cez službu mobilných platieb Alibaba AliPay, ktorá funguje v domovskej Číne. K hodinkám je samozrejme možné stiahnuť aplikáciu do vášho smartfónu, ktorá zobrazí všetky namerané údaje. Hodinky okrem iného podporujú prehrávanie hudby cez Bluetooth headset / reproduktor a taktiež zobrazovanie upozornení o hovoroch, správach či počasí.

huami-amazfit-sport-watch (11)

Predaj Huami AMAZFIT Sport Watch štartuje už zajtra, 31.8. o 10:00 na domácom, čínskom trhu. Oficiálna cena bola stanovená na 799 juanov, čo činí v prepočte približne 107 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
4%
Páči sa mi to
69%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
2%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]