Očakávaný HTC Nexus Sailfish sa objavil na nových fotografiách

Teraz čítate
Očakávaný HTC Nexus Sailfish sa objavil na nových fotografiách

banner-note-7Nexus pre rok 2016 sa zdá byť už relatívne blízko svojho predstavenia. Počet únikov informujúcich o novom zariadení sa zvyšuje a potom, čo sa model s kódovým označením Sailfish objavil aj v benchmarku GFXBench, tu teraz máme fotografiu, ktorá odkrýva možný dizajn samotného smartfónu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Snímka chystaného smartfónu sa objavila na sociálnej sieti Twitter. Účet vznikol len v priebehu augusta a história príspevkov je veľmi strohá. Prvý tweet informoval o tom, že najnovší Nexus pripomína akýsi mix medzi starším Nexusom 4 a iPhonom SE so skleneným dizajnom a snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Z uniknutej fotografii sa zdá, že okraje konštrukcie sú vyrobené z plastu, zatiaľ čo zadná strana je pokrytá sklom. Hlavný fotoaparát bol umiestnený do rohu a spoločnosť mu robí LED blesk.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-nexus-2016

Na hornom okraji sa zas nachádza 3.5 mm audio jack. Ďalší tweet z rovnakého účtu však odhaľuje, že by malo ísť o prémiový model s kódovým označením Marlin. Oba tohtoročné Nexusy by nemali prekročiť hranicu 5.5-palcov vo veľkosti displeja. Uniknutá snímka toho neodkrýva veľa a zdroj je tiež relatívne neznámy, čiže veci môžu nakoniec vyzerať úplne inak.

TIP: HTC Nexus S1 (Sailfish) prešiel známym benchmarkom GFXBench

Nexus-Sailfish-live-photos

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
57%
Neznášam to
29%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.