banner-note-7Nexus pre rok 2016 sa zdá byť už relatívne blízko svojho predstavenia. Počet únikov informujúcich o novom zariadení sa zvyšuje a potom, čo sa model s kódovým označením Sailfish objavil aj v benchmarku GFXBench, tu teraz máme fotografiu, ktorá odkrýva možný dizajn samotného smartfónu. 

Snímka chystaného smartfónu sa objavila na sociálnej sieti Twitter. Účet vznikol len v priebehu augusta a história príspevkov je veľmi strohá. Prvý tweet informoval o tom, že najnovší Nexus pripomína akýsi mix medzi starším Nexusom 4 a iPhonom SE so skleneným dizajnom a snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Z uniknutej fotografii sa zdá, že okraje konštrukcie sú vyrobené z plastu, zatiaľ čo zadná strana je pokrytá sklom. Hlavný fotoaparát bol umiestnený do rohu a spoločnosť mu robí LED blesk.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-nexus-2016

Na hornom okraji sa zas nachádza 3.5 mm audio jack. Ďalší tweet z rovnakého účtu však odhaľuje, že by malo ísť o prémiový model s kódovým označením Marlin. Oba tohtoročné Nexusy by nemali prekročiť hranicu 5.5-palcov vo veľkosti displeja. Uniknutá snímka toho neodkrýva veľa a zdroj je tiež relatívne neznámy, čiže veci môžu nakoniec vyzerať úplne inak.

TIP: HTC Nexus S1 (Sailfish) prešiel známym benchmarkom GFXBench

Nexus-Sailfish-live-photos

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom