banner-mi5sTaiwanský výrobca HTC, ktorý mimochodom nedávno zaznamenal nárast príjmov, pripravuje po úspešnom HTC 10 veľmi podobné zariadenie. Prvýkrát sme o HTC Bolt počuli koncom septembra.

HTC 10 je po dlhej dobe ďalším podareným smartfónom, ktorý spoločnosť zachránil na istú dobu. HTC sa teraz snaží nadviazať na úspech tejto vlajkovej lodi a pripravuje smartfón s veľmi podobným dizajnom, no bez 3.5 mm audio jacku a s oveľa prijateľnejšou cenou. Uhlopriečka displeja má podľa doteraz známych informácií dosahovať 5,5-palcov a jemné QuadHD rozlíšenie.

HTC 10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-bolt-1

TIP: HTC Bolt na uniknutom renderi vyzerá ako HTC 10, ale bez 3,5 mm audio jacku

Spočiatku sme si mysleli, že HTC Bolt bude akýsi nástupca „desiatky“, no podľa najnovších informácií tak tomu vôbec nebude. Na svet sa totiž dostala informácia, že novinka bude vybavená starším procesorom Snapdragon 810, ktorý je navyše známy svojim prehrievaním. Táto informácia pochádza od používateľa „LlabTooFeR“ na sociálnej sieti Twitter, rovnako ako informácie o 3 GB RAM pamäti a 64 GB úložisku. K dispozícii by mal byť aj slot pre microSD karty. Dostupnosť sa očakáva v Európe, Ázii, Afrike a možno aj v USA. 


Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom