HTC Bolt na uniknutom renderi vyzerá ako HTC 10, ale bez 3,5 mm audio jacku

Teraz čítate
HTC Bolt na uniknutom renderi vyzerá ako HTC 10, ale bez 3,5 mm audio jacku

banner-iphone-7
Taiwanský výrobca HTC v posledných rokoch zažíva ťažké časy. Ich predaje sa neustále prepadajú pod ich vlastné historické minimá, pričom situácii veľmi nepomohlo ani vydanie nadupanej vlajkovej lodi HTC 10. Výrobca sa však nevzdáva a už čoskoro sa dočkáme jeho nástupcu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Po technologickom internete sa šíria informácie o príchode novej vlajkovej lodi známeho svetového výrobcu HTC. Názov novinky má byť HTC Bolt, ktorý sa teraz ukázal na prvom renderi. Známy Evan Blass (aka @Evleaks) na svojom twitter profile zverejnil niečo ako tlačovú fotografiu prichádzajúceho HTC Bolt. Všimnúť si môžeme veľkú podobnosť v dizajne so starším HTC 10, no Evan upozorňuje na absenciu klasického 3,5 mm audio jacku. Žeby sa HTC opičilo po Apple?

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-bolt

Novinka bude tak na prehrávanie hudby využívať zvukový výstup cez už pomerne rozšírený USB Type-C konektor. Aj keď dizajn HTC Bolt je veľmi podobný HTC 10, mierne zmeny predsa nájdeme. Ide napríklad o odlišné umiestnenie predného fotoaparátu, blesku zadného fotoaparátu, menší reproduktor pre hovory a iné. Po stránke špecifikácií zatiaľ nepoznáme žiadne detaily. Na obrázku si však môžeme všimnúť dátum 18. októbra s časom 19:00, čo môže naznačovať presný dátum a čas predstavenia nového HTC Bolt. Uvidíme, ako sa situácia ohľadom novej vlajkovej lodi taiwanského HTC vyvinie. Určite nás neprestávajte sledovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
75%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • Michal Baška

    Dúfam že sa nezačnú všetci opičiť po Apple z odstraňovaním 3,5 jacku. To bude hrôza potom