HTC Bolt na uniknutom renderi vyzerá ako HTC 10, ale bez 3,5 mm audio jacku

banner-iphone-7
Taiwanský výrobca HTC v posledných rokoch zažíva ťažké časy. Ich predaje sa neustále prepadajú pod ich vlastné historické minimá, pričom situácii veľmi nepomohlo ani vydanie nadupanej vlajkovej lodi HTC 10. Výrobca sa však nevzdáva a už čoskoro sa dočkáme jeho nástupcu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Po technologickom internete sa šíria informácie o príchode novej vlajkovej lodi známeho svetového výrobcu HTC. Názov novinky má byť HTC Bolt, ktorý sa teraz ukázal na prvom renderi. Známy Evan Blass (aka @Evleaks) na svojom twitter profile zverejnil niečo ako tlačovú fotografiu prichádzajúceho HTC Bolt. Všimnúť si môžeme veľkú podobnosť v dizajne so starším HTC 10, no Evan upozorňuje na absenciu klasického 3,5 mm audio jacku. Žeby sa HTC opičilo po Apple?

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-bolt

Novinka bude tak na prehrávanie hudby využívať zvukový výstup cez už pomerne rozšírený USB Type-C konektor. Aj keď dizajn HTC Bolt je veľmi podobný HTC 10, mierne zmeny predsa nájdeme. Ide napríklad o odlišné umiestnenie predného fotoaparátu, blesku zadného fotoaparátu, menší reproduktor pre hovory a iné. Po stránke špecifikácií zatiaľ nepoznáme žiadne detaily. Na obrázku si však môžeme všimnúť dátum 18. októbra s časom 19:00, čo môže naznačovať presný dátum a čas predstavenia nového HTC Bolt. Uvidíme, ako sa situácia ohľadom novej vlajkovej lodi taiwanského HTC vyvinie. Určite nás neprestávajte sledovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
75%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]