banner-mi5s
Posledná vlajková loď HTC, HTC 10, konečne po dlhej dobe zaujala a spoločnosti pomohla sa ako tak postaviť na nohy. Začiatok nového roka, kedy je predstavených najviac vlajkových lodí sa však blíži a prvé informácie sa už objavili aj o pripravovanom HTC 11.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zdrojom neoficiálnych informácií je opäť čínska sociálna sieť Weibo. Čo by teda HTC 11 mohol ponúknuť? Keďže virtuálna realita je čoraz rozšírenejšia, smartfón by mohol disponovať 5.5-palcovým displejom s rozlíšením QuadHD (2560 x 1440 pixelov). Ten má byť zahnutý, no zatiaľ nevieme, či pôjde len o klasické 2.5D alebo niečo na štýl Galaxy S7 Edge či už pochovaného Note 7.

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-10-nahlad

Na zadnej strane by mal byť umiestnený 12 MPx snímač a na prednej 8 MPx snímač, pričom pri oboch by nemala chýbať optická stabilizácia obrazu. Veľký a jemný displej potrebuje aj veľkú batériu, pričom kapacita 4000 mAh sa javí ako ideálna. Nakoniec bola z vlastností spomenutá aj certifikácia IP67, čo je klasická vode a prachu odolnosť. O HTC 11 toho ešte určite budeme počuť veľa, ako napríklad informácie o procesore, veľkosti RAM a ďalšie podrobnosti.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
100%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.