V noci zo stredy na štvrtok sa nám trailerom pripomenula aj novinka Judas. Ken Levine, tvorca System Shocku 2 a série Bioshock je naspäť v hre a predvádza prvú značku štúdia Ghost Story Games, ktoré založil v roku 2017.

Predvedený trailer nám ukazuje silnú inšpiráciu jeho predošlou tvorbou, nájdeš tu dynamické prestrelky v temných prostrediach, spolu s nástupcom plasmidov – špeciálnych útokov vyvolávaných z ruky protagonistu.

Tentokrát však neočakávaj podmorské mesto alebo výlet do oblakov. Tvorcovia sa rozhodli vziať ťa priamo do vesmírneho mesta Mayflower, ktoré je obývané ľuďmi s pudom rozmetať na kusy každého, kto poruší pravidlá.

V ukážke vidíme aj kvalitne vyzerajúce súboje na diaľku, hromadu brutality a aj psychotický nádych, ktorý vyvoláva zimomriavky. Štúdio sľubuje prepracovaný príbeh, kde každá akcia vyvolá konsekvenciu, takže priebeh sa bude plne odvíjať od tvojich rozhodnutí.

 

V koži protagonistky Judas sa pokúsiš odčiniť veci, ktoré spáchala, teda zhodenie celého systému mesta a príchod totálnej anarchie. Oficiálny dátum vydania však ešte nie je známy, no hra by mala prísť niekedy začiatkom roku 2025.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP