banner-honor-8
Dcérska spoločnosť giganta Huawei, Honor, predstavila spolu s Honor 6X aj nové smart hodinky Honor S1. Nejedná sa ale o plnohodnotné inteligentné hodinky, ktorými sú napríklad Samsung Gear S2. Zaujmú však monitorovaním tepu, krokomerom a hlavne cenou.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pri príležitosti predstavenia nového modelu Honor 6X s duálnym fotoaparátom, čínsky Honor predstavil aj svoje v poradí už druhé smart hodinky. Dizajnovo sú spracované v skromnom štýle a aj keď sa pri ich výrobe použil kov, hmotnosťou len 35 g určite zaujmú. Novinka bude dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. Zákazníkov nové hodinky môžu zaujať v šedej, oranžovej a námorníckej modrej farbe. Honor pri konštruovaní myslel aj na pohodlie zákazníkov, preto si budete môcť remienok novinky vymeniť podľa svojho gusta.

Huawei Honor Band Zero môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

honor-s1-smartwatch-1

Honor S1 však nie sú plnohodnotnými smart hodinkami. Sú vhodné skôr pre športovo aktívnych ľudí, ktorí sledujú informácie o svojom srdcovom tepe a množstve spálených kalórií. V prípade bežcov dokážu zmerať zabehnutú vzdialenosť, tempo behu, počet krokov a oveľa viac informácií, ktoré pomôžu športovcom udržať sa vo forme. Aktívni plavci sa novinke iste potešia, keďže je vode odolná a môžu s ňou zájsť až 50 metrov pod hladinu vody, čo dokazuje aj certifikát IP68. Ten zároveň zaručuje, že je zariadenie odolné aj voči vniknutiu prachu a iných častíc.

honor-s1-smartwatch-2

Aby toho nebolo málo, nové hodinky sa budú dať použiť aj pri nákupe v obchode, v prípade ak si svoju peňaženku alebo telefón pred športom zabudnete doma. O platby sa postará podpora pre čoraz populárnejší Alipay a spolu s rôznymi zabezpečovacími funkciami sa o svoju platbu nebudete musieť obávať.

honor-s1-smartwatch-6

Tento šikovný a užitočný gadget si spoločnosť Honor cení na necelých 95 €, čo je naozaj skvelá cena za tohto športového pomocníka. Do predaja má prísť už 25. októbra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]