Na internete sa objavili najnovšie rendery nadchádzajúcej vlajkovej lodi spoločnosti Honor, ktoré odhaľujú dizajn a niektoré jej vlastnosti. Z fotografií je jasné, že po vzore Apple či Xiaomi príde o 3,5 mm audio jack aj Honor 9.

Pokrok je ťažké zastaviť. Kto by to bol povedal, že dnes budeš mať vo vrecku zariadenie, ktoré je výkonnejšie ako počítač, ktorý riadil pristátie na mesiaci. Výrobcovia sa s každým smartfónom snažia prísť s niečím novým, čo by ich odlíšilo od konkurencie a pomohlo predaju. Nie je to tak dávno, keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 7, ktorý neobsahoval 3,5 mm jack pre slúchadlá. Následne tento krok podnikli aj niektorí výrobcovia ako HTC či Xiaomi vo svojom najnovšom modeli Mi6.

Honor 9Zdroj fotografie: thetechpoint.org

K podobnému kroku by mal pristúpiť aj výrobca prémiových smartfónov Honor vo svojom ďalšom modeli Honor 9. 3,5 mm audio jack má nahradiť univerzálnejším USB Type-C konektorom. Čo sa dizajnu týka, tak ten by mal vychádzať zo staršieho Honoru 8. Snímač odtlačkov prstov bude však presunutý na prednú stranu, kde by mohol ponúknuť rovnaké gestá, aké má aj Huawei P10. Vylepšenia by sa mohol dočkať aj hlavný fotoaparát. Nápis Leica zrejme neuvidíme, keďže toto si Huawei necháva ako svoju exkluzívnu vlastnosť.

Zdroj fotografie: thetechpoint.org

Predstavenia by sme sa mohli dočkať už toto leto. Cena zatiaľ nebola uvedená, no značka Honor je známa tým, že ponúka skvelý hardvér a kvalitné spracovanie za prijateľnú cenu. Uvedené fotografie nie sú oficiálne, takže ich treba brať s rezervou. Uvidíme, k akému kroku sa výrobca nakoniec uchýli.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom