Predstavenie Honoru 8 vo virtuálnej realite už 20. júna, naznačuje to nový teaser spoločnosti

banner-p9Virtuálna realita láka výrobcov čoraz viac a viac potom, čo pred rokom spôsobila spoločnosť OnePlus revolúciu v tom, ako sa dá efektívne využiť táto technológia na spríjemnenie predstavenia nového produktu. Celý rok sa „vládcu VR“ nepokúšal nikto pokoriť. Dnes už je jeho post ohrozený, pretože na scénu prichádza nový záujemca o trón.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zatiaľ čo sa svet bude radovať z príchodu OnePlus 3 vo virtuálnej realite už 14. júna, Honor sa nenápadne pokúsi vylepšiť zážitok predstavenia vo virtuálnej realite. Už 20. júna ponúkne zákazníkom vlastný pohľad na virtuálnu realitu a predstaví v nej nové zariadenie.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>honor-invite-2016-06-e1464972761970

Presné informácie o aké zariadenie sa bude jednať zatiaľ nemáme, no môžeme očakávať príchod novej vlajkovej lodi Honor 8. Viac informácií získame určite už čoskoro.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]