Honor 8 s duálnym fotoaparátom bude predstavený 11. júla v Šanghaji

banner-p9
Dlho sa špekulovalo, kedy presne predstaví Honor novinku Honor 8, ktorá bude určená pre medzinárodné trhy. Dnes sme sa konečne dozvedeli presný dátum, ktorým je 11. júl. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vrchný predstaviteľ spoločnosti, Zhao George, oboznámil verejnosť s dátum oficiálneho predstavenia smartfónu. Honor 8 sa dočká uvedenia už 11. júla v Šanghajskom športovom centre o 12:30 nášho času. Predchádzajúce úniky nám celkom jasne ukázali, čo môžeme od smartfónu očakávať. Dizajn bude založený na kombinácii skla a hliníkového rámu. Vpredu sa bude nachádzať 5,2-palcový FullHD displej. Pod kapotou si svoje miesto nájde procesor Kirin 950, ktorý doplní 4 GB operačná RAM pamäť. Túto výbavu napája 2900 mAh batéria a Honor 8 ponúkne tiež Android 6.0 Marshmallow a podporu NFC technológie.

honor-8-launch-teaser

Vzadu operuje duálny fotoaparát, ktorý neponúkne certifikáciu Leica a bude sa jednať o snímače z modelu V8. Na nový Honor sa veľmi tešíme a dúfame, že cena bude odpovedať ponúkanej výbave.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]