banner-p9
Úspešné smartfóny značky Honor tento rok zastupuje v najvyššom segmente len jeden model – Honor V8. Ten pri svojom debute priniesol parádne špecifikácie, počnúc duálnym fotoaparátom alebo špičkovým 2K displejom. Bohužiaľ, tento smartfón je výhradne určený len pre čínsky trh a zvyšné krajiny dostanú úplne iný model.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Plnohodnotnou vlajkovou loďou pre zvyšok sveta sa má stať Honor 8, ktorý výrobca označuje ako „krásu vychádzajúcu z priemeru“. Je teda zrejmé, že základným kameňom úspechu sa môže stať dizajn. Lepšie predstavy o novinke nám dala dnes certifikácia TENAA, cez ktorú smartfón prešiel. Z fotografií vidíme, že Honor opäť využije kombináciu skla a hliníkového tela, no vzhľad nie je ničím výnimočný. Pripravovanú novinku určite predčasne nezatracujeme, no dúfame v značné skrášlenie do predstavenia. Snímač odtlačkov prstov bude umiestnený v strede zadnej časti.

Huawei P9 Dual SIM 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Honor 8 príde s 5,2-palcovým FullHD displejom a o výkon sa pravdepodobne postará procesor Kirin 950 s taktom 2,3 GHz. Samozrejme, nebudú chýbať viaceré medzinárodné verzie s pozmenenými kapacitami RAM pamätí a interného úložiska. Celkovo sa teda dočkáme troch variant, s 3 GB RAM + 32 GB ROM, 4 GB RAM + 32 GB ROM a so 4 GB RAM + 64 GB interným úložiskom. Nebude chýbať ani najnovší Android 6.0 Marshmallow a podpora DualSIM. Honor 8 zdedí po svojom bratovi, modeli V8, aj dva 12 MPx snímače na zadnej strane. Predstavenie verejnosti sa má odohrať už začiatkom júla, pričom cena pre základnú verziu je odhadovaná na približne 272 €.

[tip color=“white“]TIP: Honor 8 by sme mali spoznať 5. júla, ponúknuť má aj duálny fotoaparát [/tip]

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom