banner-honor5x
Už o pár dní odhalí dcérska firma Huawei nástupcu pre minuloročný Honor 5X. Spoločnosť dnes rozoslala pozvánky na predstavenie a dátum je teda oficiálne známy.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Stane sa tak už o 7 dní, teda 18. októbra. Keďže sme o príchode Honoru 6X zatiaľ neinformovali, je najvyšší čas odhaliť uniknuté informácie z certifikačného centra TENAA. Displej by sa oproti predchodcovi zmeniť nemal a Honor 6X by teda mal ponúknuť 5.5-palcový FullHD displej. To sa však nedá povedať o procesore, keďže Snapdragon 616 nahradí procesor z dielne Huawei – Kirin 650.

Honor 5X Dual SIM 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-honor-6x-press-invite-e1475985182941

Pamäťová výbava bude pravdepodobne zahŕňať klasickú 3 GB operačnú pamäť a priemerné 32 GB úložisko. Novinkou však bude duálny 12 MPx zadný fotoaparát a predný fotoaparát s prekvapivo nízkym 2 MPx rozlíšením. Kapacita batérie mierne narastie, a to na 3340 mAh. Zvyšok výbavy už bude totožný s minuloročným Honorom 5X, ako napríklad kovové telo a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Otáznou ostáva už len cena, no zdroje veria, že by mohla začať na úrovni 180 € v Číne.

honor-6x-tenaa-nahlad

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.