banner-mi-max
Blíži sa k nám leto plné zábavy a zážitkov. E-shop Gearbest.com si pripravil pre svojich fanúšikov vynikajúce akcie na produkty, ktoré určite spríjemnia letné mesiace. Dnes sa pozrieme na lákavo vyzerajúci smartfón HomTom HT17 a na ešte elegantnejšie smarthodinky No.1 D6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Homtom HT17

Začneme teda spomínanou novinkou od spoločnosti HomTom. Smartfón prichádza s 5,5-palcovým HD displejom, ktorý je osadený do slušne vyzerajúceho tela. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek MT6737, ktorý zažíva premiéru v tomto smartfóne. Sekunduje mu 1 GB operačnej pamäte RAM a 8 GB základné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pamäťovými kartami do celkovej kapacity 128 GB. Model HT17 napája priemerne veľká batéria s kapacitou 3000 mAh. Prípadných záujemcov poteší aj prítomnosť najnovšieho Androidu 6.0 Marshmallow.

HomTom-HT17-2

Táto novinka z dielne HomTom nesklame ani po fotografickej stránke. Hlavný fotoaparát ponúka po softvérovej úprave rozlíšenie 13 MPx a predný selfie fotoaparát prichádza s rozlíšením 5 MPx. Dočkali sme sa tiež DualSIM funkcionality a plnohodnotného 4G mobilného pripojenia. HomTom HT17 bude možné kúpiť už zajtra za fantastických 45 €, no cena je obmedzená na 300 kusov. Od 3. júna bude stáť taktiež veľmi lákavých 62 €.

Kúpiť HomTom HT17 za 45 €

No.1 D6

Určite si pamätáte našu recenziu smarthodiniek No.1 D5, ktoré disponujú plnohodnotným Androidom 4.4 KitKat a mnohými skvelými funkciami. Táto spoločnosť vôbec nezaháľa a prednedávnom vydala novinku, ktorá je známa pod označením D6. Prvou novinkou je upustenie od okrúhleho displeja, ktorý nahradil klasický štvorcový tvar. Samotný displej ponúka uhlopriečku 1,63-palcov a rozlíšenie 320 x 320 pixelov.

no1-d6 (2)
Vo vnútri hodiniek nájdeme pomerne výkonný procesor MediaTek MT6580, ktorý môžeme poznať aj z low-end smartfónov čínskych výrobcov. Procesor dopĺňa až 1 GB RAM a 8 GB interné úložisko s podporou microSD kariet. Prepojenie so smartfónom prebieha cez Bluetooth 4.0, no hodinky sami o sebe integrujú aj WiFi a podporu 2G / 3G mobilného internetu. Ak si k No.1 D6 prirátame momentálnu akciovú cenu 84 €, vyjde nám, že výrobca priniesol na trh jeden skvelý produkt, ktorý musí nadchnúť aj tých najnáročnejších používateľov.

Kúpiť No.1 D6 za 84 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom