banner-mi5
Je najvyšší čas, aby výrobcovia vytiahli všetky karty z rukáva a predstavili svoje vlajkové lode pre rok 2016. Po veľkých výrobcoch ako napr. Xiaomi a najnovšie aj Huawei, prinesie na trh svoje top zariadenie aj menej etablovaný výrobca HomTom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oficiálne nemáme potvrdené špecifikácie, no vyzerá to tak, že HomTom HT10 bude vybavený 5,5″ FullHD displejom, 10-jadrovým Helio X20 procesorom, 4 GB RAM či 21 MPx fotoaparátom. Ak sa k tomu pridá rozumná cena, môže ísť o vskutku zaujímavé zariadenie.

DOOGEE HOMTOM HT6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


HOMTOM-TH10_2
Jedna zaujímavá špecifikácia však potvrdená je. Novinka by mala obsahovať druhú generáciu skeneru dúhovky, ktorý slúži na autorizáciu používateľa. Druhá generácia prinesie oveľa vyššiu spoľahlivosť použitím snímača, ktorý si poradí aj v horších svetelných podmienkach. Výrobca dokonca tvrdí, že snímač odomkne smartfón  za menej ako jednu sekundu. Ďalšou novinkou je možnosť použitia tohto skeneru na uzamykanie jednotlivých aplikácií.

HomTom HT10 IrisHomtom iris

Na obrázkoch si môžeme všimnúť, že Iris skener pravdepodobne úplne nahradí tradičný skener odtlačkov prstov. Uvidíme ako pozitívny bude tento krok, keďže vieme, že prvá generácia snímača nepriniesla požadovanú spoľahlivosť.

Zdroj: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP