banner-redmi-4aPodobne ako ostatní výrobcovia, aj LG pripravuje svoju novú vlajkovú loď pre budúci rok. V posledných týždňoch uniklo na internet niekoľko renderov a informácií o tom, ako bude novinka vyzerať, respektíve čo prinesie. Teraz sa dokonca objavili ďalšie správy, podľa ktorých bude novinka vybavená sklom či bezrámikovým displejom. 

V novej G6-ke sa má LG vzdať modularity, ktorá pri aktuálnej vlajkovej lodi veľký úspech nezožala, no tvarom si budú oba smartfóny podobné. Najnovší únik informácií hovorí aj o použití skla na zadnej strane. Predná strana má dostať bezrámikový displej, ktorý sa bude tiahnuť od okraja po okraj, kde bude zakrivený v 2.5D tvare, ktorý zabezpečí dokonalý prechod do zvyšnej časti konštrukcie.

lg-g5(23)zdroj fotografie: AndroidAuthority

TIP: Objavil sa render LG G6! Podobu s G5-kou určite nezaprie

K ďalším vyspelým vlastnostiam novinky bude patriť aj bezdrôtové nabíjanie, ktoré poznáme napríklad z high-endov Samsungu. LG G6 má byť tiež odolné voči vode so zatiaľ nešpecifikovaným stupňom ochrany. Čo sa veľkosti obrazovky týka, tak tá by mala prísť s uhlopriečkou 5,3″. Vyzerá to tak, že LG na svojej novej vlajkovej lodi naozaj zapracuje a my sa už čoskoro dočkáme parádneho nástupcu aktuálnej G5-ky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom