Pri návrhu týchto hodiniek spojili svoje sily spoločnosti Huami a Xiaomi. Vo výsledku sa im podarilo vytvoriť skvelé inteligentné hodinky vhodné nielen pre športových nadšencov. 

Inteligentné hodinky Huami Amazfit zaujmú už na prvý pohľad svojím dizajnom, vďaka ktorému sú vhodné nielen pre športovcov, ale aj ako elegantný doplnok pre každodenné používanie. Dojem z používania ešte vylepšuje množstvo užitočných funkcií, ktorými ich výrobca vybavil. Všetky informácie dokážu hodinky zobrazovať na okrúhlom displeji veľkom 1,34″ s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Odolnosť voči prípadným škrabancom dosiahol výrobca použitím rámu z keramického skla.

zdroj fotografie: tjfer

Kúpiť Huami Amazfit Pace v medzináronej verzii za 68 €

Samozrejmosťou je aj 22 mm široký gumenný náramok, no ten si v prípade potreby môžeš jednoducho vymeniť za akýkoľvek iný. Vďaka certifikácii IP67 sa do vnútra hodiniek Amazfit nedostane ani kvapka vody. Výpočtové procesy má na starosť dvojjadrový procesor s pracovnou frekvenciou 1,2 GHz. Ten spolupracuje s operačnou pamäťou RAM, ktorej veľkosť dosahuje 512 MB, čo je v tomto segmente úplne dostačujúca kapacita. Aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj 4 GB vnútorné úložisko pre ukladanie záznamov zo športových aktivít či pesničiek.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Huami Amazfit Sport Watch: Majú obrovský potenciál

zdroj fotografie: Dglte

Huami Amazifit dostali do vienka aj senzor pre meranie srdcového tepu, s ktorým bude cvičenie ešte efektívnejšie. Bežci si rozhodne zamilujú GPS systém s určovaním polohy v reálnom čase. Okrem toho však hodinky poskytnú informácie aj o rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, prichádzajúcich notifikáciách či počasí.

Kúpiť Huami Amazfit Pace v medzináronej verzii za 68 €

Na spárovanie so smartfónom slúži technológia Bluetooth vo verzii 4.0, no Huami nezabudlo ani na Wi-Fi pripojenie k internetu. Celý hardvér poháňa batéria s kapacitou 280 mAh a výdržou až 5 dní.

Tieto inteligentné hodinky môžeš vďaka originálnej aplikácii pripojiť k akémukoľvek smartfónu s operačným systémom Android od verzie 4.4 KitKat a iOS od verzie 7.0. Hodinky Huami Amazfit môžu byť teraz tvoje za doposiaľ najnižšiu cenu na trhu, a to len vďaka bleskovému výpredaju, ktorý cenu zníži na 68 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom