Z Londýna do Prahy, z Prahy do Benátok a z Benátok do New Yorku. Pokračovanie novej Spider-Man série sa konečne dostalo do svojej poslednej produkčnej lokácie.

Pavúčí muž je tak konečne doma, avšak opäť s iným výzorom. Očividne sa však budú v druhom dieli diať zaujímavé veci, keďže podobne ako sme mohli vidieť Spider-Mana v Liberci v čiernom obleku, aj v New Yorku sa ukázal v odlišnej farebnej variácii!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

im not ready for the peter and mj scenes

Príspevok, ktorý zdieľa TOMDAYA (@dailytomdaya),

Tentokrát ale nejde o žiaden čierny kostým, ale o červeno-čierny, ktorý vyzerá ako upgradovaná verzia jeho klasického obleku. Prečo síce bude Spider-Man v novom filme toľko meniť svoj výzor netušíme, no veríme, že si pre nás Marvel pripravil zaujímavý dôvod. Na internet sa teda dostalo hneď zopár videí ale aj fotiek z natáčania novej scény v New Yorku, na ktorých si nový oblek môžete vychutnať v plnej kráse.

Posledné fotky z natáčania?

Fotky však neodhaľujú len nový oblek ale aj jednu veľmi krásnu scénu. Spider-Man sa totižto prvýkrát oficiálne preletel s jeho komiksovou priateľkou MJ, ktorú v tomto filme hrá Zendaya. Vďaka videu z Instagramu dokonca aj môžeme počuť kúsok z dialógu a vyzerá to tak, že dynamika medzi nimi bude dosť dobre vystihnutá.

V Benátkach stihol Spidey točiť ešte aj na lodi so Samuelom L. Jacksonom, na ktorej vtedy mal klasický červeno-modrý oblek. Čo všetko sa teda ešte bude v New Yorku točiť a koľko oblekov bude ešte Peter nosiť zatiaľ nevieme. Film by sa však už čoskoro mal dostať k ukončeniu produkcie, takže je možné, že možno sa práve pozeráme na posledné fotky z natáčania.

Máme pre vás však ešte jednu informáciu navyše. Včera bol do Spider-Man: Far From Home oficiálne ako skladateľ potvrdený Michael Giacchino, ktorý stál za hudbou k prvému filmu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP