Pomaly, ale isto sa audio jack zo smartfónov vytráca a do popredia prichádzajú Bluetooth slúchadlá. Ak jedny práve hľadáš, máme pre teba zaujímavú akciu. 

Jedna vec je istá. Klasický audio jack pomaly, ale isto v smartfónoch vymiera a svoju popularitu naopak získavajú Bluetooth slúchadlá. Šikovné Bluetooth slúchadlá Haylou GT1 Pro vyjdú s kupónom 3SS75HXB na 25 € aj s dopravou EU GLS Express úplne zdarma.

Kúpiť Bluetooth slúchadlá Haylou GT1 Pro s kupónom 3SS75HXB len za 25 €

Za nízku cenu veľa muziky

Slúchadlá Haylou GT1 Pro ponúknu napriek svojej nižšej cenne výkonný hardvér. Bezchybné spojenie zabezpečí Bluetooth vo verzii 5.0, ktoré navyše doručí kvalitný prenos zvuku pri nízkej spotrebe energie. Vďaka tomu a 800 mAh batérii tak slúchadlá vydržia na jedno nabitie až 26 hodín. Prehrávať hudbu zvládnu 4 hodiny na jedno vybratie z púzdra. Kolíska dokáže dobiť slúchadlá celkovo až 5-krát.

Okrem toho je samotné púzdro vybavené LED identifikátormi stavu nabitia, vďaka čomu budeš presne vedieť, koľko energie zostáva slúchadlám. Výbava tiež zahŕňa AAC kompresiou zvuku, vďaka čomu bude kvalita prehrávania na vysokej úrovni. Bluetooth čip podporuje modul DSP, ktorý dokáže kompenzovať časť okolitého šumu a vďaka vstavanému NC systému ponúknu čistý zvuk pri hovoroch.

Ľahké, vodeodolné a s funkciou dotyku

V neposlednom rade slúchadlá Haylou GT1 Pro ponúkajú ovládanie dotykom, kde za pomoci prednastavených dotykov je možné prijať hovor, zastaviť alebo spustiť hudbu či posunúť skladbu. Slúchadlá obsahujú možnosti využitia hlasového asistenta od Xiaomi a Googlu, prípadne Siri. Nechýba vodeodolnosť štandardu IPX5 a s váhou len 3,9 g pohodlne zapadnú do uší.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom