banner-mi5s-plusSpoločnosť Xiaomi nedávno predstavila svoje najlepšie smartfóny. Pri predstavení Xiaomi Mi Note 2, ktorý bol dlho očakávaným zariadením, predstavil výrobca nečakane aj model Mi MIX, ktorý je jedinečný svojim displejom s 91,3 % pomerom k telu zariadenia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Obidve novinky sú naozaj fantastickými zariadeniami. Najočakávanejším smartfónom v októbri bol Xiaomi Mi Note 2. Ten so sebou priniesol veľa noviniek, medzi ktoré patrí aj 5,7″ zahnutý FullHD OLED displej ako pri Samsungu Galaxy S7 edge. V Mi Note 2 ďalej môžeme nájsť skvelý Snapdragon 821 so 4/6 GB operačnej pamäte RAM v závislosti od pamäťovej verzie. Novinka dostala aj 22,56 MPx fotoaparát, ktorý vytvára nádherné fotografie. Konštrukcia je vyrobená z hliníka, pričom ju dopĺňa sklo na prednej a zadnej strane. Jedná sa vskutku o krásny kúsok.

xiaomi-mi-note-2-5

Ďalšou úžasnou novinkou je Xiaomi Mi MIX. Ten prišiel na svet nečakane s obrovským 6,4″ displejom, ktorý zaberá až 91,3 % prednej strany . Vo svojej výbave taktiež skrýva výkonný procesor Snapdragon 821 a k dispozícií budú 4 alebo 6 GB pamäte RAM. Batéria má kapacitu výborných 4400 mAh. Čo sa fotoaparátu týka, tak novinka na zadnej strane nesie 16 MPx snímač. Okolo fotoaparátu a snímača odtlačkov prstov sú dokonca pozlátené krúžky, avšak, iba pri špeciálnej edícií zariadenia. Dosť bolo superlatív pre tieto zariadenia a pozrite si nádherné hands-on fotografie, ktoré tieto novinky zachytávajú v tom najlepšom svetle.

TIP: Predbehlo Xiaomi v inováciách Apple? iPhone 8 už zrejme nebude tak revolučný ako sa očakáva

xiaomi-mi-mix-limitovany-pocet-kusov

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
24%
Páči sa mi to
47%
Chcem to
18%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
6%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]