Ako hac(č)kovať vlastnú sieť, a ochrániť tak citlivé firemné dáta? Na otázky z tejto oblasti budú odpovedať IT experti na konferencii Hac(č)kujte si bezpečnosť svojej siete, ktorá sa uskutoční 3. októbra 2017 od 9:00 do 16:00 v priestoroch Vodárenského múzea v Bratislave.

Deviaty ročník série úspešných podujatí venovaných aktuálnym témam, ktoré rezonujú medzi slovenskými IT manažérmi, podporujú spoločnosti ako VNET, IBM či ESET. Slovenské špičky v odbore účastníkom odovzdajú aplikovateľné znalosti v otázkach nabúrania vlastnej bezpečnostnej siete s cieľom podchytenia prienikov, ku ktorým sa vie dostať aj tretia strana.

Poukážu tiež na najaktuálnejšie bezpečnostné hrozby a predstavia spôsoby, ako predchádzať útokom či už pri výbere komponentov, dodávateľov alebo pri budovaní systémov. Konferencia Hac(č)kujte si bezpečnosť svojej siete nadväzuje a rozširuje minuloročnú tému Virtuálneho terorizmu, na ktorej nechýbali rečníci zo spoločností ako ESET, Microsoft, Gopas, Fortinet, IBM či Zeppelin SK.

Viac ako 150 účastníkov sa dozvedelo, kam siaha virtuálny terorizmus, čo všetko sa dá hacknúť a kde všade sa neodporúča bezpečnosť vo firme podceniť.  Informácie o predaji lístkov na aktuálny ročník hľadajte na webstránke www.konferit.com.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom