Výdrž batérie je pri smartfónoch jednou z najčastejšie kritizovaných vlastností. Kým niektorí zápasia s batériou, aby im pri miernom používaní vydržala aspoň do večera, iní si už vybrali kúsok s masívnym akumulátorom a bez nabíjačky vydržia aj niekoľko dní.

Pokiaľ patríš práve do prvej skupiny a nechceš za nový smartfón vyhodiť niekoľko stoviek eur, máme pre teba ponuku šitú na mieru. O čínskej značke Gretel zrejme teraz poučuješ prvý raz. Avšak práve tá stojí za vznikom modelu GT6000, low-endom s nadpriemerne veľkou kapacitou batérie. Telo zariadenia tvorí kov, ktorý si môžeš zakúpiť v jednom z troch farebných prevedení. Displej má uhlopriečku 5.5-palcov, HD rozlíšenie a dodáva ho Sharp. Pod kapotou pracuje štvorjadrový procesor MediaTek MT6737, ktorému pri multitaskingu pomáha 2 GB pamäť RAM a na súbory používateľa zas čaká 16 GB úložisko. Ak by ti náhodou nestačilo, môžeš si ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty do 32 GB.

gretel gt6000
zdroj fotografie: Gretel

Kúpiť Gretel GT6000 za 92 €
6000 mAh batéria!

Od Gretelu GT6000 teda nemôžeš očakávať extrémny výkon, ale na danú cenu to je pochopiteľné a na základné operácie navyše úplne postačuje. Svoje zážitky môžeš zachytávať zadným duálnym fotoaparátom s 13 MPx rozlíšením, snímačom MN34172, 4-násobným zoomom a clonou f/2.2. Zabezpečenie má na starosti snímač odtlačkov prstov pre rýchly a intuitívny prístup do systému. Tým je mimochodom takmer najnovší Android 7.0 Nougat. Poďme sa teraz pozrieť na vlastnosť, ktorá je priam magnetom na ľudí, ktorí používajú smartfón takmer pri každej situácii a nechcú od neho odtrhnúť oči.

gretel gt6000
zdroj fotografie: Gretel

Kým niektoré šesťkrát drahšie modely neponúkajú ani 2000 mAh batériu, pri tomto výrobca na akumulátore vôbec nešetril. Do konštrukcie sa mu totiž podarilo dostať až 6000 mAh batériu, ktorá ťa nenechá v štichu uprostred dňa. Práve naopak, bez nabíjačky vydržíš aj niekoľko dní. Čerešničkou na torte je DualSIM funkcionalita s podporou všetkých LTE frekvencii. Ak ťa Gretel GT6000 zaujal, teraz zbystri pozornosť. E-shop TomTop ho totiž momentálne ponúka za fantastických 92 €! Za túto cenu dostaneš schopný smartfón na každodenné používanie s enormne veľkou batériou a tým pádom aj extra dlhou výdržou. Počítať musíš s platbou DPH, ktoré vychádza pri tejto cene na približne 18 €.

gretel gt6000
zdroj fotografie: Gretel

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom