Spoločnosť GoPro najväčšou mierou spopularizovala nahrávanie videí pomocou akčných kamier. Jej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou a tiež množstvom príslušenstva, ktoré je možné použiť. Na druhej strane sú však jedny z najdrahších na trhu. Lenže teraz môžeš mať jeden z legendárnych modelov tejto značky za perfektnú cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

GoPro Hero je akčná kamera, ktorú si obľúbili používatelia po celom svete. Tento model síce neponúka toľko vychytávok ako jej novší (ale aj drahší) súrodenci, no vďaka svojej cene je ideálna pre každého začínajúce či nenáročného používateľa. GoPro Hero umožňuje snímať videá vo FullHD pri frekvencii 30 snímok za sekundu a tiež v HD rozlíšení (720p) pri 60 fps. Takže aj keď ide o lacnejšiu kameru, dokážeš s ňou zachytiť kvalitné zábery.

Zobraziť celú galériu (3)
Screenshot / YouTube

GoPro Hero zároveň prichádza už od výroby s odolným a vodotesným ochranným krytom. Preto sa nemusíš báť drsnejších podmienok a ani vody, a to až do hĺbky 40 metrov. Už sme spomínali, že kamery GoPro prichádzajú s množstvom príslušenstva a skvelou správou je, že model Hero je kompatibilný aj s novšími držiakmi či nástavcami od tejto značky.

Všetky negatíva ruší cena

Žiaľ súčasťou tohto modelu nie je napríklad vymeniteľná batéria či Wi-Fi konektivita, ale akékoľvek váhanie ti uľahčí extrémne nízka cena. GoPro Hero nájdeš momentálne v e-shope TomTop za skvelých 53 €, a to po aplikovaní zľavového kódu GPCM6.

Kúpiť GoPro Hero za skvelých 53 €
Zľavový kód GPCM6

Predpredaj začína už dnes a na svoju akčnú kameru nebudeš musieť čakať dlho. Predajca začína z rozosielaním objednávok 5. novembra. Len pre porovnanie, rovnaký kúsok sa u nás predáva za približne 135 €, takže toto je ideálna ponuka, ako začať s nahrávaním svojich akčných kúskov.

Video ukážka:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]