banner-mi-notebook-air-13
Veľa ľudí sa môže pýtať, aký je vôbec medzi Androidom 7.0 a 7.1 Nougat rozdiel. Google nám to uľahčil a v stručnosti zhrnul všetko potrebné v najnovšom videu. To síce nie je mierené priamo pre bežných užívateľov, no na prehľad noviniek určite postačí.

Google na YouTube zverejnil video, ktoré stručne, no zároveň dostatočne detailne opisuje všetky dôležité funkcie nového Androidu 7.1 Nougat. Ten je už niekoľko týždňov dostupný pre Pixel zariadenia a Nexus 5X, respektíve 6P. Video je určené hlavne pre vývojárov, no vo videu sa stále nachádza dostatok informácií aj pre bežného užívateľa, ktorého len zaujíma, čo nové prináša aktualizácia systému Android.

Xiaomi Mi Air 12 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Medzi novinky patria napríklad nové ikony, skratky launcheru alebo aj nový správca úložiska nazývaný ,,Smart Storage“. Pribudla aj možnosť reštartu priamo z ponuky vypnutia zariadenia alebo podpora posielania GIF obrázkov priamo z klávesnice Google. Ako sme už spomínali, Android 7.1 je aktuálne dostupný pre Nexus 5X, Nexus 6P, Pixel C, Pixel XL a Pixel, pričom okrem posledných dvoch spomínaných zariadení je systém vo verzii Developer Preview. Finálna verzia by mala byť dostupná koncom roka 2016.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP