banner-nexus-6p
Dnes je prvý októbrový deň, čo okrem iného znamená aj to, že sme ešte bližšie k odhaleniu nových smartfónov Google Pixel. Stane sa tak už v utorok, 4. októbra na konferencii, na ktorú ma Google prichystaných ešte niekoľko prekvapení.

O pripravovaných smartfónoch toho už vieme skutočne veľa, od špecifikácií až po dizajn noviniek. Všetky informácie sú však zatiaľ neoficiálne, keďže ich Google oficiálne nepotvrdil a na predstavenie tak stále čakáme s neistotou. Včera sme vám priniesli článok o 360-stupňovom renderi smartfónu Google Pixel XL, ktorý sa objavil na YouTube. Tým sa nám naskytol detailný pohľad na možný dizajn novinky.

LG Nexus 5X môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

google-pixel-and-pixel-xl-renders-1

TIP: Google Pixel XL sa objavil v benchmarku s Androidom 7.1 a 4 GB RAM pamäťou

Keďže konferencia sa bude konať už v utorok, o smartfónoch stále nie je ticho a dlho ani nebude. Najnovšie sa na internete objavili ďalšie rendery, ktoré nám tentokrát ukazujú Pixely v niekoľkých farebných vyhotoveniach. V akých farebných prevedeniach zariadenia prídu, zatiaľ oficiálne potvrdené nebolo a farby na renderoch si volil autor podľa seba. Ak by sme sa pozreli na staršie rendery, zistili by sme, že fotoaparát je dokonca umiestnený na zlej strane. Umiestnenie fotoaparátu je teda tiež autorova voľba a pravdepodobne sa mu takéto umiestnenie páčilo viac.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom