banner-pixel
Keď je reč o umelej inteligencii, mnohým z vás hneď iste napadne Siri, Cortana, Alex a ďalší asistenti, ktorí majú ľuďom pomáhať s každodennými úlohami a uľahčovať život, či v prípade potreby aj trocha zabaviť. Čo sa však stane, keď sa stretnú dva reproduktory s umelou inteligenciou, ktoré začnú medzi sebou komunikovať? 

O virtuálnych asistentoch s umelou inteligenciou už počul takmer každý a do domácností sa dostáva čoraz viac takýchto pomocníkov. Myslíte, že títo pomocníci sa dokážu rozprávať len s človekom? Omyl! Dva reproduktory Google Home s umelou inteligenciou si totižto dokážu otázky a odpovede vymieňať aj medzi sebou, z čoho vzniklo vtipné video, ktoré môžete naživo sledovať na stránke Twitch. Estragon a Vladimir začali medzi sebou viesť veľmi zaujímavú debatu, ktorá síce nemá príliš veľký zmysel, no prinajmenšom dobre pobaví.

google-home-oficialnezdroj fotografie: Android Authority

TIP: Kde mohla nastať chyba? Virtuálny asistent Alexa od Amazonu začal malému chlapcovi rozprávať o erotickom obsahu

Vo svojej konverzácií sa už medzi sebou stihli porozprávať o pirátskych koristiach, Chuckovi Norrisovi, nechýbala debata o domove a časom sa tiež začali urážať sarkastickými poznámkami. Po dlhých hodinách začali rozmýšľať aj nad svojou existenciou a dokonca sa už hrajú na ľudí. Celá konverzácia medzi nimi dokáže naozaj pobaviť a človek časom nadobúda dojem, že sa oba reproduktory stávajú čoraz inteligentnejšími až do chvíle, keď začnú zabúdať o čom pred chvíľou hovorili. Pozrite si na live streame, ako takáto debata medzi dvoma robotmi môže vyzerať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP