Patríš aj ty do skupiny umeleckých antitalentov, no chcel by si vytvoriť svoj vlastný obrázok v profesionálnej kvalite? Google má pre teba riešenie v podobe nového nástroja AutoDraw, ktorý využíva umelú inteligenciu. Tá vďaka svojim schopnostiam dokáže premeniť amatérsky náčrt na oveľa dokonalejšiu kresbu.

Umelú inteligenciu môžeme v dnešných dňoch nájsť v mnohých projektoch a jej využitie bude v budúcnosti čoraz častejšie. Využitiu sa nebráni ani jeden z najväčších technologických gigantov, spoločnosť Google. Tá ju implementovala do svojho nového nástroja AutoDraw, pomocou ktorého dokážeš aj ty premeniť svoje čmáranice na profesionálny grafický výtvor.

zdroj fotografie: Google

Najväčšou výhodou tejto novinky je, že ju môžeš využiť v akomkoľvek webovom prehliadači na tvojom notebooku, tablete či smartfóne. Google AutoDraw sa pokúša rozoznať tvary tvojej kresby a automaticky ti ponúkne navrhované obrázky, no v omnoho lepšej kvalite. Tento užitočný nástroj navyše obsahuje niekoľko funkcií, ktoré umožnia meniť veľkosť, farbu či dokresľovať ďalšie tvary do tvojho diela.

zdroj fotografie: FonTech

Nenechaj si ujsť
Umelá inteligencia od Google bude trénovaná priamo na tvojom smartfóne

S vybraným objektom môžeš dokonca pohybovať v mnohých smeroch alebo ich otáčať okolo vlastnej osi. Po dokončení diela si obrázok môžeš stiahnuť do zariadenia alebo ho zdieľať s priateľmi. Pokiaľ ťa Google AutoDraw zaujal, nájdeš ho na tomto odkaze. Čo všetko dokáže umelá inteligencia so skicami spraviť, si môžeš pozrieť aj na priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP