Spoločnosť Gionee je v našich končinách pomerne neznáma spoločnosť a väčšinou sa sústredí iba na domáci, čínsky trh. No nenechajme sa zmiasť popularitou a poďme sa pozrieť na novú vlajkovú loď, ktorá prešla certifikáciou TENAA.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Certifikačný úrad TENAA dnes vydal správu, v ktorej je zmienka práve o pripravovanej novinke z dielne Gionee. Novinka by mala ponúknuť veľký 6.-palcový displej s 2K rozlíšením, ktorý by mal byť zasadený do plastového tela. Celkové rozmery zariadenia by mali byť 164.0 x 82.3 x 9.6 mm. O výdrž zariadenia sa bude starať akumulátor o kapacite 3520 mAh.

gionee-elife-e8

S obrázkov sme sa dozvedeli aj rozmiestnenie jednotlivých ovládacích prvkov. Na zadnej strane nájdeme spomínaný snímač odtlačkov prstov a duálny LED blesk. Na spodku zadnej strany nájdeme pomerne veľký reproduktor. Zariadenie bude obsahovať kapacitné tlačidlá pod displejom a po softvérovej stránke výrobca siahol po najnovšom Androide 5.0.

Cena, dostupnosť ani ostatné špecifikácie zatiaľ neboli zverejnené, no pri bližšom pohľade na zariadenie niet pochýb o tom, že spoločnosť by mala zvoliť prívetivú cenu pre potenciálnych zákazníkov.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP